REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lara, suka, 3 lata wstecz

Lara (ID: 1410) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:52, 31.01.2017 | Aktualizacja: 23:17, 03.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaLara


Gatunek: pies
ID: 1410
Imię: Lara
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
LARA

Młoda, energiczna i mądra suczka. Lara błąkała się w jednej z mazowieckich wsi od 2 lat. Urodziła szczeniaki i razem z nimi trafiła pod naszą opiekę.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie ma kontakt z innymi psami. Choć stara się dominować w stadzie, potrafi bardzo dobrze dogadywać się zarówno z sukami jak i z samcami. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.
Szukamy dla niej bezpiecznego domu, w którym będzie mogła zapomnieć o niewesołej przeszłości. Lara bardzo lubi się bawić. Jest dość aktywna ale spacery z nią nie należą do wyczerpujących. NieĹşle chodzi na smyczy. Nie widzi na jedno oko. To nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu - nie stanowi ograniczenia w życiu. Wkrótce przejdzie zabieg usunięcia gałki ocznej.
płeć: suczka ur.: 2014
wielkość: średnia
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji
wolontariusz Ania 603 762 594
wolontariusz Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: