REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bambo, pies, 1 rok wstecz

Bambo (ID: 1349) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:15, 16.10.2016 | Aktualizacja: 20:16, 13.01.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaBambo


Gatunek: pies
ID: 1349
Imię: Bambo
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
BAMBO
Mały, nawet nie do kolanka psiak, raczej nie ma roku. Znalazł się znienacka na początku wakacji we wsi Kikoły, w okolicy Pomiechówka. Był w skórzanej obroży, nie zachipowany. W wakacje dokarmiany przez 10-12 letnie dziewczynki, bardzo wobec nich lojalny. Zawsze miły, przytulaśny i wdzięczny. Za wszelką cenę chciał wprowadzić się na podwórze jednej z nich: Niestety, z uwagi na zwierzaki hodowlane typu króliki, oraz psy stróżujące na podwórzu, psiak zwany Bambo raczej nie miał szans. Efektem jest Strużańska, co z pewnością jest szokiem dla młodziaka.
Na pewno Bambo lubi dzieci, lubi też innych ludzi:) Jest zazdrośnikiem, jeśli chodzi o mizianie. Lubi suczki i uległe samce. W takim małym ciałku taki całkiem duży duch:) Czeka niecierpliwie, na dom, a na dzieci szczególnie:)

płeć: pies ur. ok. 2015
wielkość: mały
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 604 504 349
wolontariuszka Klaudia 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: