REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Fredzia (suczka)


Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Perełka, suka, 9 lat wstecz

Perełka (ID: 1345) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:43, 01.10.2016 | Aktualizacja: 09:17, 06.07.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaPerełka


Gatunek: pies
ID: 1345
Imię: Perełka
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dom dla PEREŁKI i Tarzana to jedno z nieśmiałych marzeń ...

Śliczna, dorosła sunia o niebanalnej urodzie, znana wolontariuszom od przełomu 2009/2010. Wtedy bała się nawet na nich spojrzeć. I taki też był od początku mieszkający z nią Tarzan, jedyna bliska jej wtedy istota. Wydawało się, że ich nieufność i lęki będą barierą nie do pokonania. Z czasem jednak Perełka nie tylko przestała chować się w budzie, ale zaczęła upominać się o chwile uwagi, o wspólny czas. Teraz przychodzi nie tylko po smakołyki, ale także po to, aby po prostu być blisko kogoś, komu ufa. A jeśli ten ktoś ją do tego głaszcze, drapie za uchem, to Perełka wydaje się być autentycznie uradowana. Od pewnego czasu chadza również na regularne spacery, podczas których grzecznie idzie na smyczy. Nie ciągnie. Często zatrzymuje się na ścieżce i czeka na opiekuna. Czasem nawet podczas głaskania próbuje wchodzić na kolana i przytulać się. Bez problemu pozwala założyć sobie obrożę, czy szelki. Perełka bardzo łatwo przywiązuje się do osób, przy których czuje się bezpiecznie. Do obcych na początku ostrożna, żeby za chwilę pokazać swoją cudną naturę.
Naszym marzeniem jest Miłość dedykowana Perełce przez Kogoś cierpliwego, oddanego i troskliwego. Przypuszczamy, że sunia mogłaby zamieszkać zarówno w domu, jak i małym mieszkaniu, ale najlepiej z dala od zgiełku i ruchliwych ulic. Zapewne obecność spokojnego psa rezydenta miałaby pozytywny wpływ na wprowadzanie psinki w jej nowe, lepsze życie. A może zdarzyłby się cud i znalazłby się ciepły wspólny dom dla Perełki i Tarzanka?
płeć: sunia
ur. ok. 2008 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak
KONTAKT
wolontariuszka Ola 605 336 010
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl lub 512 309 361 (prosimy o SMS)


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: