REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lorka, suka, 4 lata wstecz

Lorka (ID: 1328) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:51, 11.09.2016 | Aktualizacja: 20:24, 18.02.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaLorka


Gatunek: pies
ID: 1328
Imię: Lorka
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
LORKA

Lorinka vel Porcelanka

Lorinka to nieduża sunia na krótkich łapkach, za to obdarzona ogromnym wdziękiem. Ma gładką, jedwabistą w dotyku sierść i klapnięte uszka.

Po tym jak trafiła do naszego schroniska była nieufna i nie wychodziła na spacery, być może wynikało to z jej dotychczasowych doświadczeń. Ale dzięki pracy i wytrwałości wolontariuszy Lorinka zaczęła chętnie wychodzić do lasu na spacery, gdzie delikatne i bezszelestnie stąpa po leśnej ściółce. To prawdziwa dama, robi to z niezwykła gracją.
Zgodnie żyje w boksie z innym psem.

Potrzebuje doświadczonego domu, rozumiejącego, co znaczy pies wychodzący z nieufności. Odwdzięczy się wielką miłością, bo to nieufniaczek, który w głębi serca jest rasowym kanapowym przytulakiem.

Na przełomie wiosny i lata 2016 Lorinka zaczęła kuleć :
1.lipca 2016 była u ortopedy. Potwierdziły się nasze obawy :(
Zerwane więzadło w tylnej prawej łapce. Lada chwila może dojść do zerwania nadmiernie obciążonego więzadła w lewej : Oto wynik konsultacji LORINKI.
Niezbędne jest leczenie operacyjne. Konieczne odchudzanie. Rehabilitacja po zabiegu.
DOM dla Lorinki byłby darem na wagę zdrowia!
Marzeniem jest dom stały. Ale prosimy choćby o dom tymczasowy. Cały czas odwlekamy operację, bo nie mamy jej potem dokąd zabrać na czas rekonwalescencji.

płeć: suczka
ur. ok. 2012
wielkość: mała
sterylizacja: tak

Kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698
wolontariuszka Daria 602 480 703, daria_szy@tlen.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: