REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Nikita, pies, 2 lata wstecz

Nikita (ID: 1318) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:15, 25.08.2016 | Aktualizacja: 18:12, 04.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaNikita


Gatunek: pies
ID: 1318
Imię: Nikita
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Nikita to mały piesek, który trafił do schroniska latem 2016 roku. Ten kawaler jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem o który zabiega całym sobą. Widząc znajomych wolontariuszy wręcz nie może doczekać się spaceru. Spacery z nim to ogromna przyjemność. Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie szarpie, nie wyrywa się do innych psów. Nikita to psiak przyjaĹşnie nastawiony do innych psów, z suczka z którą obecnie mieszka dogaduje się wyśmienicie. Czasem widać jak razem harcują co wskazuje na to, że oboje mają w sobie młodzieńczą naturę. Szukamy odpowiedzialnego domu, który zaopiekuje się Nikitą i da mu dom na długie lata.

płeć: samiec
ur. ok. 2014-2015
wielkość: mały
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Katarzyna 691 537 446
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: