REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Pati, suka, 1 rok wstecz

Pati (ID: 1315) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:06, 22.08.2016 | Aktualizacja: 23:51, 30.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaPati


Gatunek: pies
ID: 1315
Imię: Pati
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pati to malutka ,młodziutka suczka. Nie ma zapewne roku. Została podrzucona do schroniska w połowie sierpnia 2016 roku. Początkowo bardzo przestraszona i wycofana. Po kilku dniach pobytu okazała się malutką przylepką. Radzi sobie jak umie w schronisku, ale tak naprawdę to taki piesek, który potrzebuje kontaktu z człowiekiem i tylko z nim czuje się bezpiecznie. Nie ma w niej agresji , nawet przestraszona nie warczy i nie pokazuje ostrzegawczo ząbków. Lubi głaskanie i siedzenie u człowieka na kolanach. Sama chętnie się na nie wdrapuje. Nie wykazuje też agresji w stosunku do innych psów. Na razie nie bardzo radzi sobie na smyczy , ale to szybko uda się nadrobić. Absolutnie nie nadaje się do mieszkania w kojcu, w budzie.

płeć: suczka
ur.: 2015/2016
wielkość: mały
kastracja: nie

kontakt:
wolontariuszka Renata: 694 698 017


Inne:
Chcemy znaleĹşć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: