REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Gutek (piesek)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mondeo, pies, 3 lata wstecz

Mondeo (ID: 1303) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:22, 11.08.2016 | Aktualizacja: 22:14, 26.09.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaMondeo


Gatunek: pies
ID: 1303
Imię: Mondeo
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
MONDEO

Witajcie. Jestem Mondeo. Jestem mieszkańcem sektora A w Schronisku w Józefowie. Przez jakiś czas błąkałem się po ulicy gdzie bardzo szybko jeĹşdziły samochody. Nikt nie dawał mi jeść bo mówili coś że się przyzwyczaję i nie będę chciał odejść.
Pewnego dnia przyjechała po mnie jakaś Pani. Pomogła mi wejść do samochodu. Trochę się bałem ale wydawało mi się jakbym już kiedyś jeĹşdził taką maszyną. Pamiętałem ze trzeba grzecznie siedzieć z tyłu oglądając widoki za oknem. Pani mówiła coś ze jestem bardzo grzeczny, że umiem jeĹşdzić samochodem i że nie jestem w ogóle agresywny. Wcale jej nie rozumiałem ale słuchałem.
Podobno mam 3 do 4 lat, taki jeszcze młodziak ze mnie. Tu gdzie teraz jestem zabierają mnie na spacery, coś sobie tłumaczą że ładnie chodzę, że trochę ciagnę na smyczy ale to da się zmienić i że jestem bardzo czujny. Po spacerze zawsze wracam do swojego boksu w którym siedzę sam i staram się zachowywać czystość. Taki ze mnie czyścioszek! Chciałabym znaleĹşć dom i człowieka, który pokocha mnie już na zawsze i nigdy nie zostawi. Pomożesz mi?

płeć: pies
ur. ok. 2013
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/Więcej zdjęć: