REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Fedra, suka, 9 lat wstecz

Fedra (ID: 1296) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:48, 07.08.2016 | Aktualizacja: 21:41, 18.11.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaFedra


Gatunek: pies
ID: 1296
Imię: Fedra
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fedra: kiedyś "Niewidzialna", bo bała się ludzkiej ręki, nie prosiła o spacer, nie znała zapachu lasu, od którego dzielił ją tylko mur... i aż mur. Fedra mieszka w schronisku od 2008 roku. Po sześciu latach zamknięcia w boksie zaczęła pozwalać ludziom na coraz więcej. Dotyk, czesanie, pieszczoty... Aż w końcu nasza dama dała się wziąć na ręce! W ten sposób Fedra "poszła" na pierwszy spacer. Polegał on na leżeniu w ściółce leśnej. Mimo przerażenia, Fedra nigdy nie wykazała agresji. Potrzebuje kogoś, kto okaże jej miłość i cierpliwość, a z pewnością odwdzięczy się wiernością. Fedra mieszka w sektorze A ze swoim nieufnym kolegą Pikolo.

płeć: sunia
ur. ok. 2007 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie pomocy/adopcji:
Wolontariuszka Klaudia: 512-237-880
Wolontariuszka Ania: 603-762-594


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: