REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Bercik, pies, 4 lata wstecz

Bercik (ID: 1288) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:12, 01.08.2016 | Aktualizacja: 21:20, 02.10.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaBercik


Gatunek: pies
ID: 1288
Imię: Bercik
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Bercik wygląda jak pomieszanie jamnika (krótkie łapki i długi tułów) i labradora (pyszczek). Wydaje się, że ten niewielki psiak nie poznał wcześniej towarzystwa człowieka. Jednak pomimo widocznego lęku, daje się głaskać i widać, że dotyk sprawia mu wielką przyjemność. Wręcz domaga się pieszczot, z zazdrością rywalizując o uwagę człowieka ze swoim współlokatorem. Mimo swoje nieśmiałości, jest grzeczny i bardzo uległy, bez problemu pozwala się ubrać w szelki i zapiąć smycz. Bercik dopiero uczy się spacerować, jednak z tygodnia na tydzień coraz śmielej pokonuje leśne szlaki. Szuka spokojnego domu, który będzie mógł obdarzyć miłością i zaufaniem.
Płeć: samiec
Wiek: ok 4 lat
kastracja: nie
wielkość: mały

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: