REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Drużka, suka, 2 lata wstecz

Drużka (ID: 1285) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:27, 29.07.2016 | Aktualizacja: 18:00, 04.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaDrużka


Gatunek: pies
ID: 1285
Imię: Drużka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
DRUĹťKA, serdeczna przyjaciólka
Poznajcie Drużkę. Drużka, bo najlepsza przyjaciółka człowieka. Drużka, bo człowiek, któremu była bezgranicznie wierna, pozbył się jej bez wahania wyrzucając przy leśnej drodze. Jednak Drużka jest wyjątkowa i jej psie serce, choć krwawiące nie zaznało uczucia gniewu i Drużka nadal czeka przy drodze, na której ostatni raz widziała samochód swojego człowieka. Kochani! Drużka jest sunią wzrostu do kolana, nieco podłużną - taką w sam raz do kochania, w wieku około 2 lat. Lgnie do człowieka i prosząco wtula łebek w dłoń, prosząc bezgłośnie o pomoc. Prawdopodobnie była w domu z dziećmi, jest w stosunku do nich spolegliwa i delikatna. Tak samo grzecznie odnosi się do dorosłych.

Na razie pilnie szukamy dla Dróżki domu tymczasowego ponieważ priorytetem stała się niestety jej sterylizacja, ze względu na cieczkę, którą wykorzystały okoliczne wiejskie psy. Czasu jest mało dlatego też błagam o dom tymczasowy, aby udało się uchronić Drużkę przed kolejnym nieszczęściem w jej krótkim życiu. W tej chwili sunia znajduje się w schronisku pod Legionowem gdyż trzeba było ją zabrać, a żaden ze znajomych domów nie mógł niestety się nią zająć przez brak miejsc.

Jeśli ktoś z Was mógłby przyjąć Drużkę na tymczas lub zapadnie Wam w serce tak, że od razu podarujecie jej dom stały, czekamy na kontakt pod numerem 535 70 11 77.
Więcej zdjęć: