REKLAMA





Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)





stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Rita, suka, 10 lat wstecz

Rita (ID: 1271) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 22:33, 10.07.2016 | Aktualizacja: 20:25, 01.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: daria



Rita


Gatunek: pies
ID: 1271
Imię: Rita
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Rita przebywa w Schronisku od 2007 roku.
Jest niezwykle spokojną, bezkonfliktową i łagodną sunią. Ĺťyje w zgodzie ze swoim kolejnymi kolegami z boksu (wcześniej z Burkiem, potem z Elvisem, z Basterem), a obecnie mieszka z wesołym Murzynem. Nigdy nie zauważono między nimi jakiegokolwiek nieporozumienia. Raczej usuwa się w cień.
W kontaktach z człowiekiem jest ostrożna i czujna, ale jednocześnie bardzo sympatyczna.
Jednak powoli zaczyna ufać człowiekowi. Podchodzi już do krat w nadziei na coś dobrego i brać z ręki smakołyki. Chociaż przed Ritą jest jeszcze kawałek drogi do pełnej socjalizacji, to jednak nawet będąc w schronisku, ma na to spore szanse.
Na początku tego roku wolontariusze w końcu zdobyli zaufanie Rity i sunia pomaszerowała dzielnie do lasu. Teraz najchętniej pomaszerowałaby gdzieś dalej - do swojego wyczekanego domu.
Rita mieszka w sektorze D.

płeć: sunia
ur. ok. 2006 r.
wielkość: średnia/duża
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Dagna: 509 406 713


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.



Więcej zdjęć: