REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Portos, pies, 2 lata wstecz

Portos (ID: 1270) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:02, 10.07.2016 | Aktualizacja: 17:46, 01.01.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaPortos


Gatunek: pies
ID: 1270
Imię: Portos
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Portos to uroczy psiak niewielkich gabarytów. Po przybyciu do schroniska był przytłoczony nową sytuacją i lekko onieśmielony. Wystarczyło jednak trochę cierpliwości oraz czasu i zmienił się nie do poznania- domaga się głaskania, zabawy, na widok znajomych osób cieszy się całym sobą. Jest bardzo delikatny i inteligentny, pozwala się grzecznie ubrać i szybko uczy się maszerować na smyczy. Portos bardzo potrzebuje towarzystwa człowieka, na pewno będzie doskonałym przyjacielem i towarzyszem dla swojej nowej rodziny.
Płeć: samiec
wiek: młody, ur. 2014-2015
kastracja: nie
wielkość: mały/średni

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: