REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Łatka, suka, 5 lat wstecz

Łatka (ID: 1263) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 23:36, 07.07.2016 | Aktualizacja: 01:08, 04.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaŁatka


Gatunek: pies
ID: 1263
Imię: Łatka
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Łatka trafiła do schroniska jako spokojna sunia z dużą nadwagą. Poruszała się jak kuleczka na krótkich w stosunku do reszty ciała łapkach. Jest w trakcie odchudzania ;)
To oaza spokoju. Grzecznie znosi wszelkie zabiegi, bardzo ładnie, chociaż powoli chodzi na smyczy. Lubi inne psy, prawdopodobnie zaakceptowałaby też koty - to bardzo łagodna sunia. Nadaje się do domu z dziećmi.
Ze względu na charakter Łatka nie nadaje się na psa stróżującego. Szukamy też domu, który będzie umiał utrzymać dietę Łatki. Łatka dobrze odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu (byleby nie miała dużo schodów do pokonania). Zdecydowanie nie podoła byciu towarzyszką bardzo aktywnych osób - bieganie to nie dla niej (na razie).

płeć: suczka
ur. 2011 (?)
wielkość: średnia
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Daria 501 445 884


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: