REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Gutek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Łaciata, suka, 4 lata wstecz

Łaciata (ID: 1262) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:30, 07.07.2016 | Aktualizacja: 13:55, 04.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaŁaciata


Gatunek: pies
ID: 1262
Imię: Łaciata
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Łaciata to bardzo pozytywna, wesoła suczka. Ma już kilka lat, ale zachowuje się jak szczeniak. Na spacery wychodzi tanecznym krokiem, podskakując z radości ;) Łaciata nie ciągnie na smyczy, jej uwaga jest skupiona na człowieku.
Łaciata mieszka w boksie z psem i suczką i dobrze się z nimi dogaduje. Jest łagodna, prawdopodobnie zaakceptowałaby koty.
Ze względu na charakter nie nadaje się na psa stróżującego. Łaciata ma nadwagę, szuka domu, który nie będzie przesadzał ze smakołykami.

płeć: suczka
ur. 2012 (?)
wielkość: średnia/duża
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Daria 501 445 884


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna:::kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: