REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Hienka, suka, 6 lat wstecz

Hienka (ID: 1259) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:39, 03.07.2016 | Aktualizacja: 22:33, 07.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaHienka


Gatunek: pies
ID: 1259
Imię: Hienka
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Hienka jest delikatną istotą, bardzo potrzebuje człowieka, który ją pokocha. Ta niewielka suczka początkowo trochę boi się obcych osób, ale kiedy zobaczy, że mają dobre zamiary, lubi delikatne pieszczoty.
Hienka uwielbia spacery. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Czasem jakaś kępka trawy jest jednak tak interesująca, że Hienka wymusza postój. ;)
Hienka akceptuje inne psy, prawdopodobnie dogadałaby się też z kotem.
Ze względu na lekką niepewność w nowych sytuacjach nie polecamy Hienki do domu z małymi dziećmi ani do mieszkania w ruchliwej okolicy (ale jeśli znajdą się osoby chętne poświęcić czas na pracę nad jej lękiem, nie wykluczamy takiej adopcji). Idealnie byłoby, gdyby znalazła domek z ogrodem w cichej okolicy.
Kto pokocha Hienkę?

płeć: suczka
ur. 2010 (?)
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: