REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Roda, suka, 7 lat wstecz

Roda (ID: 1247) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 14:15, 17.06.2016 | Aktualizacja: 22:49, 10.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaRoda


Gatunek: pies
ID: 1247
Imię: Roda
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
urocza Roda szuka domku z ogródkiem :)

Roda jest bardzo radosną i pełną energii suczką. Niezwykle pojętną i inteligentną. Wydaje się że ma w sobie jakiś gen owczarka niemieckiego;)
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Przez kilka lat mieszkała w schronisku i nie często miała okazję do kontaktów z ludĹşmi Możliwe że dlatego
jest nieco nieśmiała w stosunku do nowo poznanych ludzi. Mimo tego przy każdych odwiedzinach zaczepiała znanych wolontariuszy i zapraszała do zabawy, nadstawiając łepek do głaskania i wtulając się w dłonie. Roda nie była na spacerze poza murami schroniska, ba przez lata obawiała się nawet wyjść na wybieg i skorzystać z możliwości pobiegania na zewnątrz boksu. Była bardzo zżyta ze swoim kolegą Kajtkiem.
I gdy Kajtek musiał opuścić schronisko ze względów zdrowotnych i zamieszkać w hotelu, Roda została sama. Samotnie miotająca się zrozpaczona, poruszyła serca wolontariuszek i trafiła do tymczasowego domu. Ale wciąż szuka domu. Najlepiej z małym ogródkiem, gdzie Roda mogłaby swobodnie biegać.
Zarówno Roda jak i Kajtek mają wydarzenie dedykowane wyłącznie im na którym są aktualne informacje o tych psiakach oraz filmy gdzie można zobaczyć je na żywo:) :
https://www.facebook.com/events/1681119668794686/

płeć: sunia
ur. ok. 2009 r.
wielkość: średnia /waga ok. 20-22 kg
sterylizacja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Ania clio255@wp.pl/ 698 307 526
wolontariuszka Dagna 509 406 713


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: