REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gutek (piesek)


Fredzia (suczka)


Łobuz (piesek)


Tina (suczka)


Tosia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lusia, suka, 3 lata wstecz

Lusia (ID: 1238) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:09, 08.06.2016 | Aktualizacja: 23:35, 01.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaLusia


Gatunek: pies
ID: 1238
Imię: Lusia
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
LUSIA - urocza mała suczka :)

Lusia to niewielka psinka taka kruszynka o urzekającym spojrzeniu. Lusinka jest drobnej budowy sunią, w razie potrzeby pozwala wziąć się na ręce. Szacujemy jej wiek na ok 3 lata, choć na pewno warto to poddać dokładnej ocenie weterynarza.
Luśka to przyjacielskie stworzonko lubi ludzi nawet tych których nie zna. Obecnie mieszka w boksie wraz z suczką i samcem i nie ma między nimi konfliktów. Podejrzewamy, że zapewne dogada się z psem nastawionym do niej przyjaĹşnie.
Nie znamy stosunku suni do kotów, ale możemy wysnuć przypuszczenia że skoro sama jest wielkością zbliżona do dużego kota, to nie będzie ich zaciekłą antagonistką;) Nie jej znamy stosunku do dzieci.
Sunia jest wysterylizowana.
Ze względu na swój rozmiar, charakter oraz potrzebę kontaktu z człowiekiem absolutnie nie nadaje się do mieszkania na zewnątrz. Poszukuje odpowiedzialnego kochającego domu który nie będzie widział w niej jedynie słodkiej małej przytulanki.

płeć: suczka
ur. ok. 2013 r.
wielkość: niewielka
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Renata 694 698 017
Wolontariuszka Ania: clio255@wp.pl tel. 698 307 526


Inne:
Chcemy znaleĹşć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: