REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Rafi (piesek)


Alfa (suczka)


Clyde (piesek)


Kastor (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ikor, pies, 9 lat wstecz

Ikor (ID: 1231) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:56, 01.06.2016 | Aktualizacja: 20:01, 21.01.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaIkor


Gatunek: pies
ID: 1231
Imię: Ikor
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
IKOR dom pilnie potrzebny!

Ikor to starszy psiak. Pięknie chodzi na smyczy, dogaduje się zarówno z psami, jak i z suczkami. Jest bardzo łagodny, cierpliwie znosi wszelkie zabiegi.
Ikor bardzo pilnie szuka domu. Ze względu na problemy ortopedyczne, ma zalecenie spacerów co najmniej kilkanaście minut dziennie. W warunkach schroniskowych jest to niemożliwe :(
Kto pomoże staruszkowi godnie spędzić ostatnie lata? Ikorowi wystarczy kawałek podwórka, kotłownia lub garaż i kochający człowiek. Odnajdzie się też w mieszkaniu, ale ze względu na problemy ortopedyczne w bloku musi być winda.

płeć: pies
ur. ok. 2007?
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 501 445 885
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: