REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Hank, pies, 2 lata wstecz

Hank (ID: 1226) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:30, 23.05.2016 | Aktualizacja: 21:28, 29.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaHank


Gatunek: pies
ID: 1226
Imię: Hank
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
HANK

Na początku cechowała go nieśmiałość ale i ostrożna ciekawość spotkań z odwiedzającymi go wolontariuszami. Ta jego ciekawość bardzo nam pomogła w budowaniu przyjaznej relacji z Hankiem.
HANK od niedawna bardzo chętnie chodzi na spacery. W lesie spokojnie eksploruje teren, nie ciągnie na smyczy. Spacer z Nim to czysta przyjemność.
Po powrocie ze spaceru większość czasu spędza leżąc przy wyjściu z boksu. Obserwuje otoczenie. Leży spokojnie, jednak cały czas śledzi wzrokiem opiekunkę sektora i wolontariuszy. Jakby czekał w nadziei, że znowu ktoś wejdzie do boksu i zacznie się najmilszy dla Hanka czas - głaskania i przytulania, gramolenia się na kolana.
Hank, nieduży przytulak z długim tułowiem na króciutkich łapkach.
Szukamy więc domu, gdzie Hank nie będzie zmuszony do pokonywania wysokich schodów. Najlepiej domek parterowy. A jeśli mieszkanie w bloku na piętrze, to z windą :)

płeć: pies
ur. 2013-2014
wielkość: nieduży
kastracja: info wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956, dziemidko@wp.pl
wolontariuszka Ania clio255@wp.pl 698 307 526


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: