REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mleczko (piesek)


Drops (piesek)


Jumbo (piesek)


Giga (suczka)


Opel (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Cyganka, suka, 3 lata wstecz

Cyganka (ID: 1222) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:42, 22.05.2016 | Aktualizacja: 21:36, 29.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaCyganka


Gatunek: pies
ID: 1222
Imię: Cyganka
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Cyganka to dosyć młoda, dorosła sunia, która trafiła do schroniska w Józefowie w kwietniu 2016 r.
Na początku była dosyć zagubiona i przestraszona, ale po aklimatyzacji w nowym otoczeniu zaprezentowała się jako cudowna, pro ludzka psinka, która na widok znajomego człowieka aż cała podskakuje z radości.
Chętnie upomina się o uwagę i głaskanie, ale nie jest przy tym nachalna.
Biorąc pod uwagę jej zachowanie, zapewne była psem domowym. Uwielbia pieszczoty, czasem nawet podczas głaskania próbuje wchodzić na kolana. Jest średniej wielkości psem.
Bez problemu pozwala się wyczesać, założyć obrożę, czy szelki.

Uwielbia spacery, podczas których bardzo grzecznie chodzi na smyczy, nie ciągnie, często się zatrzymuje na ścieżce i czeka na pieszczoty od opiekuna i ciągle sprawdza, czy aby nie odeszła za daleko od człowieka.

W stosunku do innych psów jest raczej ostrożna, gdy jakiś pies jest zbyt natarczywy, sunia chowa się w nogach człowieka i prosi o pomoc.
Cyganka kocha ludzi (dużych i małych) i jest w pełni gotowa do adopcji.
Dobrze byłoby by trafiła do osoby nie za bardzo aktywnej, ale konsekwentnej, gdyż początkowo należałoby wprowadzić jej dietę oraz oczywiście odpowiedni (na początku nie za wysoki) poziom ruchu.
Najlepiej czułaby się w domu lub mieszkaniu (nawet małym), ale z windą!
Raczej nie miałaby nic przeciwko towarzystwu innych psiaków, pod warunkiem, że nie byłyby zbyt duże i natarczywe. Prawdopodobnie również zaakceptowałaby koty.
Cyganka, pomimo na pozór zwyczajnego wyglądu, to pies wyjątkowy - wystarczy raz spojrzeć jej w oczy, aby zakochać się w tej cudownej suni, która w zamian za okazaną jej dobroć, odwdzięczy się dozgonną miłością.

Kontakt w sprawie adopcji:

Wolontariuszka Aleksandra 605 336 010 / e-mail ol_g@wp.pl.
Wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.plInne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna:::kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: