REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Giga (suczka)


Opel (piesek)


Mleczko (piesek)


Jumbo (piesek)


Drops (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gotan, pies, 3 lata wstecz

Gotan (ID: 1221) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:06, 22.05.2016 | Aktualizacja: 22:21, 01.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaGotan


Gatunek: pies
ID: 1221
Imię: Gotan
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
GOTAN

To młody pies, który trafił do naszego schroniska w kwietniu 2016 r. Z wyglądu trochę przypomina owczarka w miniaturze (wzrost do połowy łydki).
W pierwszym kontakcie nieufny do człowieka, ale po chwili posiedzenia u niego w boksie pozwala na kontakt. Widać, że jest nieprzyzwyczajony do noszenia obroży, czy szelek, ale wolontariusze pracują nad tym, by chłopaka oswoić z akcesoriami niezbędnymi do wyjścia na spacer i mamy nadzieję, że już wkrótce zacznie spacerować po lesie. Dogaduje się zarówno z psem, jak i z suniami z którymi mieszka w boksie.

płeć: pies
ur. b.d.
wielkość: średni
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Barbara 501 587 293
wolontariusz Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: