REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gabi, suka, 2 lata wstecz

Gabi (ID: 1216) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:04, 19.05.2016 | Aktualizacja: 18:47, 11.11.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaGabi


Gatunek: pies
ID: 1216
Imię: Gabi
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
GABI - astkowa dama :)

suczka mix amstaff, pręgowana, 2-letnia r. ur. 2014, wysterylizowana, ma chip. Łagodna i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi (w tym dzieci), potrzebuje przytulania. Słucha się, chodzi na smyczy w szelkach lub w obroży. Utrzymuje czystość w domu. Spokojnie jeĹşdzi w samochodzie, na początku może niechętnie wchodzić do środka. Stosunek do kotów - nieznany, stosunek do psów - dobry, do suczek - dobry, jeśli nie jest przez nie prowokowana. Polecamy do adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Basia 501 587 293
wolontariuszka Zuza 660 262 988

płeć: suczka
ur. ok. 2014
wielkość: średnia
sterylizacja: tak


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: