REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Giga (suczka)


Drops (piesek)


Mleczko (piesek)


Opel (piesek)


Jumbo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Omar, pies, 3 lata wstecz

Omar (ID: 1214) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:28, 17.05.2016 | Aktualizacja: 23:36, 26.06.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaOmar


Gatunek: pies
ID: 1214
Imię: Omar
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
OMAR vel PUMOL

Omar zwany przez niektórych Pumolem pojawił się na Strużańskiej niedawno. Jest to młody, max 3 letni pies o czarnej "puchatej" sierści, który bardzo lubi obecność człowieka, wręcz nie chce się z nim rozstawać. Ładnie chodzi na smyczy, chociaż zdarza mu się pociągnąć gdy coś wyjątkowo mu zapachnie. Uwielbia drapanie po brzuchu, przytulanie i głaskanie. Jest to pies energiczny i trochę skacze z radości na widok człowieka, ale z racji jego wieku jest to do wypracowania. Stosunek do innych psów jest nadal obserwowany, stosunek do kotów nieznany i raczej ciężko będzie nam go poznać z tej strony w warunkach schroniskowych.

ur. ok. 2013
wielkość: duży
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 533 990 326
wolontariuszka Andzia 510 357 581
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: