REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Tiger, pies, 2 lata wstecz

Tiger (ID: 1212) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 23:00, 15.05.2016 | Aktualizacja: 22:52, 26.03.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaTiger


Gatunek: pies
ID: 1212
Imię: Tiger
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Tiger – nie jest typem przytulaka, nie upomina się o dotyk ani uwagę. Jednak gdy się z nim dłużej pobędzie dostrzega się jego urok. Jest wdzięcznym psem ze wzrokiem przeszywającym człowieka na wskroś. Widać w nich, ze wiele już przeszedł. Na spacerze jest bardzo grzeczny, nie ciągnie, nie szarpie, idzie przy nodze - odnosimy wrażenie, że był szkolony. Bardzo łakomy na smakołyki - trzeba uważać na palce ;) Na inne psy oraz ludzi na spacerze reaguje zaciekawieniem. Ładnie podróżuje samochodem. U weterynarza trochę się denerwuje podczas badania. Tiger szuka domu, w którym będzie mógł zaznać bezpieczeństwa oraz spokoju.
płeć: pies
ur. ok. 2013/2014
wielkość: średni/duży
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Marta 604 481 425
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: