REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Dixie (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Nana, suka, 6 lat wstecz

Nana (ID: 1200) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 23:55, 01.05.2016 | Aktualizacja: 21:12, 12.09.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaNana


Gatunek: pies
ID: 1200
Imię: Nana
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
NANA

Aktualizacja kwiecień 2016:
Nana ładnie wychodzi już na spacery, coraz mniej boi się ludzi. Będzie idealną towarzyszką dla spokojnej rodziny o ustabilizowanym trybie życia - bo każda zmiana to dla niej ogromny stres.

Nana pochodzi z bardzo licznej rodziny, ale nie wyszło jej to na dobre. Przyjechała na Strużańską w sierpniu 2010 roku wraz z 9 osobową rodziną.
Aktualnie w schronisku została już tylko czwórka rodzeństwa: Nana, Nugat, Nelson i Balbina. Nana – jeśli nic nie pomieszaliśmy – jest najjaśniejsza z nich wszystkich. Jest bardzo podobna do brata Nugata, więc na zdjęciach solo są wręcz nie do odróżnienia. Mieszka w boksie na terenie izolatek sektora A wraz z dwójką braci: Nelsonem i Nugatem.
Zachowują się podobnie. Nana podobnie jak bracia jest nieco nieufna ale i ciekawa. Ciekawość walczy ze strachem i czasem go pokonuje. Nana nie ma wielu okazji do lepszego poznania człowieka, dlatego tak ważne dla nas jest aby znalazła dobry i spokojny dom. Jest młodym, radosnym i żywiołowym psem, który szybko przekona się do człowieka i będzie stanowić wesołego i wiernego kompana.

płeć: sunia
ur. w 2010 r.
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Klaudia: 512 237 880


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: