REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Gonzo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Dafi, suka, 4 lata wstecz

Dafi (ID: 1192) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:33, 24.04.2016 | Aktualizacja: 21:58, 10.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaDafi


Gatunek: pies
ID: 1192
Imię: Dafi
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
DAFI - w DT

Trudno jej nie poznać. Spokojne, często pogodne spojrzenie i charakterystyczny "powłóczysty" krok. To DAFI. Dość młoda suczka, zrównoważona i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich i wszystkiego! Lgnie do ludzi, jeśli czuje się przy nich bezpiecznie. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do innych zwierząt, akceptuje psy, suczki, koty i inne czworonogi :) - nie straszne jej też dzieci :P
Dafi miała w czerwcu 2014 roku wypadek samochodowy, w wyniku którego złamana została kość udowa (operowana), a z czasem pojawiły się także objawy "porażenia kończyn miedniczych". Na szczęście dzięki ogromnej pomocy ludzi dobrej woli udało się zebrać środki na badania MRI i konsultacje na wydziale Neurologii Uniwersytetu we Wrocławiu. Dzięki temu możemy w sierpniu zawieĹşć Dafi do Wrocławia na operację, która usunie przyczynę porażenia - torbiel podpajeczynkówkową.
Poza lekkim "zaciąganiem" tylnymi łapami Dafi nie ma innych dolegliwości, jest cicha, bez problemu zostaje sama w domu, nie niszczy, zachowuje czystość w domu. Ładnie spaceruje na smyczy.

kontakt:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461
wolontariuszka Ania 698 307 526, clio255@wp.pl

wydarzenie Dafi https://www.facebook.com/events/361263004074951/Inne:
W trosce o przyszłość naszych podopiecznych, zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wolontariusze chętnie udostępnią.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Wśród warunków adopcji są podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku, zwrot kosztów profilaktyki, zgoda na ewentualne wizyty przed- i po- adopcyjne.Więcej zdjęć: