REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Alfa (suczka)


Clyde (piesek)


Rafi (piesek)


Kastor (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kajtek, pies, 8 lat wstecz

Kajtek (ID: 1186) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:37, 12.04.2016 | Aktualizacja: 22:47, 10.04.2019
Ogłoszenie dodane przez: dariaKajtek


Gatunek: pies
ID: 1186
Imię: Kajtek
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kajtek - w DT

Kajtuś mieszka w schronisku od 2008 roku. Praktycznie wychował się w schronisku.

Mimo to jest bardzo sympatycznym psem o wylewnym usposobieniu. Otwarty, żywiołowy, zabawowy. Kajtek jest bardziej pewny siebie niż inne nieufne psy - bez cienia wahania opuszcza boks i biega na luzie. Uwielbia towarzystwo człowieka i zawsze się bardzo cieszy na jego widok. Zwłaszcza osób które dobrze zna, i które obdarzył zaufaniem Swoją urodą i sympatycznym charakterem zwracał uwagę osób odwiedzających schronisko. Już kilka rodzin zastanawiało się nad jego adopcją, jednak lata w zamknięciu zrobiły swoje. Kajtuś podstępem dawał sobie założyć obrożę, ale za chwile asekuracyjnie wchodził do budy. Wyglądał z niej ciekawie, ale dopóki nie zdjęło się obroży, Kajtek nie opuszczał schronienia. Czas upływał, ale nadchodziły też pozytywne zmiany w jego życiu. Dzięki systematycznej pracy jednej z wolontariuszek, Kajtek stopniowo oswajał się z obrożą, szelkami a później ze smyczą na wybiegu, dzięki czemu odbył w maju 2015 roku, swój pierwszy spacer. Na spacerze zachowywał się dość swobodnie zważywszy, że to jego pierwsze wyjście po tylu latach... Kajtek w grudniu 15 doznał urazu łapy, przez co był częstym gościem w lecznicy. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że bardzo grzecznie podróżuje autem, w lecznicy również zachowywał się nienagannie, i cierpliwie znosił wszelkie zabiegi. Po raz kolejny przekonał nas oraz personel lecznicy jakim to wspaniałym jest psem! :)

We wszystkim co dzieje się w jego życiu lojalnie towarzyszyła i towarzyszy mu Roda.
Oba psy są z sobą bardzo zżyte. Więź jaka ich łączy jest niezwykła, zważywszy warunki w jakich przebywają.


Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Dagna: 509 406 713
wolontariusz: anna_peszel@op.pl, 792-784-157


Inne:
Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztĂłw profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Adres:
ul. Strużańska 15
JĂłzefĂłw
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: