REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maks (piesek)


Bajt (piesek)


Dixie (suczka)


Klara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Fidel, pies, 5 lat wstecz

Fidel (ID: 1173) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:10, 06.04.2016 | Aktualizacja: 20:31, 18.02.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaFidel


Gatunek: pies
ID: 1173
Imię: Fidel
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dostojny Fidel, przesiadujący przy wejściu do kojca z tęsknotą wygląda na świat. Jest energicznym psem, męczy go brak ruchu. Jest przyjaĹşnie nastawiony do ludzi, z każdym wchodzącym chciałby natychmiast zawrzeć przyjaĹşń. Podaje łapę, a jak się nachylić, natychmiast korzysta z okazji i rozdaje całuski.
Chodzenie na smyczy nie jest dla niego nowością. W lesie odżywa, chciałby być jednocześnie po obu stronach ścieżki, dlatego potrzebuje domu, potrafiącego zapewnić mu dużo ruchu.
Dobrze dogaduje się z suczką – współtowarzyszką z boksu. Napotykanych podczas spacerów samców nie traktuje jednak zbyt przyjaĹşnie. W domu powinien być raczej jedynym samcem.
Fidel musiał wiele przejść w swoim pism życiu, ślady na jego pyszczku i nosie świadczą o tym dobitnie. Nie wiemy jednak, czy to efekt jego charakteru, czy konieczność przeżycia w trudnych warunkach.
Fidel świetnie sobie radzi w gabinecie weterynarza, jest grzeczny i pozwala na badanie. I w samochodzie jest jak król - siedzi na kanapie i dostojnie wygląda przez szybę.
Trzeba Fidela troszkę poznać, a potem to już tylko kochać.

płeć: pies
ur. ok. 2011
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 604 504 349
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: