REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lola, suka, 1 rok wstecz

Lola (ID: 117) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:41, 04.12.2011 | Aktualizacja: 12:16, 16.06.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyLola


Gatunek: pies
ID: 117
Imię: Lola
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Lola to roczna, wysterylizowana sunia.

Adoptowana jako 6 tyg szczeniak. Dostałam info, ze nie trafiła do dobrego domu. Musiała zostać odebrana właścicielce. Sunia przez rok pobytu u niej troszkę zdziczała (nie miała kontaktu z ludĹşmi), nie była wyprowadzana na spacery wiec nie potrafi chodzić na smyczy. Da się z nią nawiązać fajny kontakt ale trzeba na początek być delikatnym i cierpliwym, bo zanim pozwoli się pogłaskać mija troszkę czasu.
Biegając na luzie w schronisku i w biurze miała duży kontakt z ludĹşmi i różnymi psami i socjalizowała się szybko. Teraz niestety siedzi w boksie - zamieszkała w "Dziupli".
Jest uległa w stosunku do ludzi, łagodna, jak się już ja oswoi to przytula się, lubi głaski. Z kotem podobno żyła, na psy warczała w schronie ale było to spowodowane stresem i czymś zupełnie jej nie znanym bo kontaktu z psami nie miała wcześniej.
W poprzednim domu podobno rozkopywała ogródek. Brakowało jej jednak bodĹşców, nikt się nią nie zajmował, Pani była niepełnosprawna, sama nie dawała rady wyjść z domu, psa wypuszczała samopas.
Lola czeka na mądrą adopcję!

27.11 Lola poszła na spacer :) Początkowo nie radziła sobie na smyczy, dosłownie wchodziła pod nogi, ale potem było coraz lepiej :) Zaczęła bawić się z Drzewkiem, radośnie podskakiwała, była pełna energii:) Szybko nauczy się chodzić na smyczy, jest bardzo mądra. Potrzebuje dużo czułości.
Zauważyłyśmy że boi się gwałtownych gestów, podniesionej ręki..
Więcej zdjęć: