REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Astra, suka, 2 lata wstecz

Astra (ID: 1142) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:47, 08.02.2016 | Aktualizacja: 22:51, 09.05.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaAstra


Gatunek: pies
ID: 1142
Imię: Astra
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Astra – niewielka i urocza suczka. Jej bursztynowe spojrzenie skradło serce niejednego wolontariusza. Astra jest bardzo uległa i każdy szybszy ruch potrafi ją przestraszyć. Mimo to lgnie do człowieka i stara się zdobyć całą jego uwagę. Lubi przytulanie i smakołyki. Dopiero uczy się chodzić na smyczy, ale jest pojętna i ze spaceru na spacer widać postępy. Lubi kontakt z innymi psami, unika konfliktów. Kiedy dzieje się wokół niej za dużo, odchodzi. Astra szuka cierpliwego opiekuna, który pozwoli jej we własnym tempie dojść do pełnej socjalizacji.
płeć: suczka
ur. ok. 2014
wielkość: mała/średnia
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 601649934
wolontariuszka Marta 604 481 425
wolontariuszka Zuza 508904936


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: