REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Klara (suczka)


Maks (piesek)


Dixie (suczka)


Bajt (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Niko, pies, 7 lat wstecz

Niko (ID: 1140) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:29, 27.01.2016 | Aktualizacja: 21:12, 03.05.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaNiko


Gatunek: pies
ID: 1140
Imię: Niko
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
NIKO

Niko to duży pies w średnim wieku. Jest bardzo zestresowany pobytem w schronisku, przez co każda nowa osoba wchodząca do boksu zostaje powitana donośnym szczekaniem. Kiedy Niko zorientuje się, że nie mamy złych zamiarów, sam dopomina się o dotyk, głaskanie. Dogaduje się z kolegą z boksu, ale wiemy, że bywa zazdrosny o poświęcaną mu uwagę - Niko chciałby, żeby cała była skupiona na nim.

Aktualizacja kwiecień 2016:
Niko wychodzi już na spacery :) Nie ciągnie na smyczy, wciąż idzie dość niepewnie, ale dużym wsparciem jest dla niego obecność człowieka. Najchętniej zamieszkałby w domu z ogródkiem, chociaż przy odpowiedniej pracy odnalazłby się też w mieszkaniu.

płeć: pies
ur. ok. 2009?
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: