REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Filemon, pies, 1 rok wstecz

Filemon (ID: 1131) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:04, 25.01.2016 | Aktualizacja: 22:49, 31.03.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaFilemon


Gatunek: pies
ID: 1131
Imię: Filemon
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Filemon to młodziutki piesek w typie owczarka, pełny energii i skory do zabawy. Uwielbia towarzystwo ludzi, głaskanie i pieszczoty, w tłumie innych piesków stara się przebić i zwrócić na siebie uwagę. Filemon jest bardzo grzeczny i potulny w stosunku do człowieka, lecz do innych psów bywa zadziorny. Podczas spaceru idzie wpatrzony w opiekuna, bardziej niż las interesują go pieszczoty, chętnie odwraca się na plecy i czeka na głaskanie po brzuszku. Filemon to jeszcze psie dziecko, dopiero uczy się chodzić na smyczy, lecz gdy się o nią zaplącze, grzecznie czeka na ratunek. Z pewnością za odrobinę uwagi i ciepły kąt, odwdzięczy się nieskończoną miłością i oddaniem.

Płeć: pies
Ur.ok. 2015
Wielkość: średni
Kastracja: b.d.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508-904-936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: