REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Klara (suczka)


Maks (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Piotrek, pies, 7 lat wstecz

Piotrek (ID: 1130) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 19:29, 17.01.2016 | Aktualizacja: 22:22, 15.08.2017
Ogłoszenie dodane przez: dariaPiotrek


Gatunek: pies
ID: 1130
Imię: Piotrek
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Piotrek - piękny kudłacz

Każdy chciałby go uczesać, ale to wcale nie takie proste, choć w ciągu ostatniego roku Piotrek zmienił się bardzo, a jego radość podczas powitań z wolontariuszami jest naprawdę szczera. Cieszy to bardzo, bo w przeszłości bywało inaczej.
Trafił do schroniska wiosną 2010 roku. Uroczy, długowłosy trójkolorowy kundel; aż korciło, żeby przytulić, zanurzyć palce w miękkiej sierści, pogłaskać, no i wyczesać … Tylko, że Piotek miał inny pomysł na siebie - zawsze był ostrożny i podejrzliwy.
Dlaczego? Można jedynie snuć przypuszczenia ...
Tym bardziej zaskakujące były jego relacje z psami. Od początku potrafi zachować dyplomatyczny dystans nawet z tymi, których nie lubi. Oczywiście są też pewne granice. Zwłaszcza przy misce i podczas częstowania smakołykami. Bo Piotrek do pokornych nie należy. Choć i poprawne psie harce "na luzie" nie są mu obce :)
Mieszkał nawet kiedyś w małym boksie z samcem. tak tak ..
Potem była jakaś nieudana i krótkotrwała adopcja, po powrocie z której Piotrek zamieszkał w okolicach stodoły. I od tej pory tam najczęściej można go spotkać.
Ale gdy nasz kudłaty przystojniak zwęszy parówki, to potrafi penetrować różne zakamarki schroniska. Potrafi się wdzięczyć i prosić ... o rarytasy oczywiście ;)
Tymczasem cieszymy się, że Piotrek coraz częściej znanym mu ludziom pozwala na coraz bliższe kontakty. Ba! Dzięki pani Ani, która pracuje w schronisku, Piotrek nosi obrożę ! :) I bywał już w lesie :) I oby tak dalej !!
I oby pewnego dnia znalazł swojego Człowieka, który zabierze go do Prawdziwego Domu.

Kontakt w sprawie adopcji
Wolontariuszka Dorota 512 309 361
Wolontariuszka Małgośka 608315461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 LegionowoWięcej zdjęć: