REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tina (suczka)


Tosia (suczka)


Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Ola, suka, 2 lata wstecz

Ola (ID: 1129) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:13, 16.01.2016 | Aktualizacja: 00:58, 28.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaOla


Gatunek: pies
ID: 1129
Imię: Ola
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ola jest przesympatyczną suczką. Ma piękne błyszczące oczy oraz charakterystyczne rozerwane uszko. W jej niewielkim ciele kryją się pokłady energii. Kiedy tylko wyrwie się z boksu do lasu pędzi na złamanie karku, stara się nacieszyć każdym doznaniem, każdym obwąchanym krzaczkiem. Sprawia to, że ciężko za nią nadążyć. Ola uwielbia kontakt z człowiekiem, godzinami mogłaby go nie odstępować na krok. Wszystkiego jej mało. Sunia potrzebuje dużo uwagi i wyrozumiałości od swojego opiekuna.

płeć: suczka
ur. ok. 2013
wielkość: mały
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Marta 604 481 425
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: