REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)


Barry (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Astrak, pies, 5 lat wstecz

Astrak (ID: 1126) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:25, 07.01.2016 | Aktualizacja: 20:05, 21.03.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaAstrak


Gatunek: pies
ID: 1126
Imię: Astrak
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
ASTRAK - w schronisku mieszka od szczenięcia. Jeszcze niedawno zamieszkiwał boks, w którym był zdominowany przez kolegów o trudniejszym charakterze, dostęp do niego był nieco utrudniony, ludzie w obawie przed większymi "groĹşniejszymi" psami, omijali boks, w którym żył i ten psiak.. Astrak nie chodził na spacery, nie znał lasu, całym jego życiem był boks, buda, kawałek betonu.. Przy okazji remontu w Schronisku wiele psów zmieniło swój "adres", zostały poprzenoszone - tak było i w przypadku Astraka. Zamieszkał w sektorze C, dołączył do boksu gdzie mieszkała sunia Maja, z którą się świetnie dogadywali. Maja została adoptowana, podobnie jak kolejna współlokatorka Astraka, Regia, a on wciąż czeka. Ten wesoły, żywiołowy pies świetnie sobie radzi na smyczy, uwielbia kontakt z człowiekiem, a jeszcze bardziej ze smakołykami, które ten człowiek ma ;). Ogólnie jest sympatycznym psiakiem, który za własny dom, za swoją rodzinę, odwdzięczyłby się ogromną wiernością.

Astrak jest nieduży, spokojnie mógłby zamieszkać w bloku. Oczywiście jako psiak przebywający od małego w schronisku potrzebowałby rodziny, która rozumie że musiałby dostać troszkę czasu na aklimatyzację w warunkach domowych, która zechciałaby dać mu szansę na nauczenie się zasad panujących w domu - zachowanie czystości, zostawanie samemu itd. Jak wynika z naszego doświadczenia nie jest to niemożliwe, wiele psów mieszkających od małego w warunkach schroniskowych, przy wsparciu, miłości, cierpliwości i chwili czasu przestawia się na zasady obowiązujące poza jego murami.

Jeśli chodzi o profilaktykę, Astrak ma aktualne wszelkie szczepienia, jest odrobaczony, ma wszczepionego czipa, jest po kastracji.

Chcesz pomóc Astrakowi, a nie możesz go adoptować? PrzyjedĹş do niego, odwiedĹş go, zabierz na spacer. :) Możesz też udostępnić jego album, pokazać go znajomym, to również wielka pomoc.

Wielkość: średnia
Rok ur.: ok. 2010
Kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
marta@kundellos.pl 604 790 373 - wolontariuszka Marta

wolontariuszka Daria
Tel. 602 480 703
e-mail: daria_szy@tlen.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: