REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Fredzia (suczka)


Gutek (piesek)


Łobuz (piesek)


Tosia (suczka)


Tina (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Fiona II, suka, 2 lata wstecz

Fiona II (ID: 1125) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:12, 07.01.2016 | Aktualizacja: 22:50, 31.03.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaFiona II


Gatunek: pies
ID: 1125
Imię: Fiona II
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fiona to czysta słodycz. Wpatrzona w człowieka, nie odstępuje go na krok. Już z daleka, widząc wolontariuszy piszczy, poszukując zainteresowania. Jak tylko jest okazja wskakuje na kolana i domaga się głaskania, rozdając w zamian buziaczki. Na spacerze pięknie chodzi na smyczy, najczęściej przy nodze właściciela. Ta młodziutka sunia będzie idealnym przyjacielem, z miłością wpatrzonym w swoją nową rodzinę.

płeć: suka
ur. ok. 2013
wielkość: średnia
kastracja: b.d.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Marta 604 481 425
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: