REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Izten, pies, 1 rok wstecz

Izten (ID: 1124) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:06, 07.01.2016 | Aktualizacja: 22:48, 28.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaIzten


Gatunek: pies
ID: 1124
Imię: Izten
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Izten to mała kulka wielkiej energii. To psie dziecko dosłownie garnie się do zabawy, zaczepiając wszystkich dookoła. Izten jest przyjacielski i łagodny zarówno do innych psów jak i do ludzi, od których domaga uwagi, głaskania i pieszczot. Piesek z początku boi się wyjść z boksu, lecz gdy się go woła, śmiało podąża za swoim opiekunem. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy i reaguje psim uśmiechem za każdym razem, gdy się do niego mówi. Izten bardzo potrzebuje domu i towarzystwa ludzi. Ten przecudny piesek będzie idealnym kompanem i przyjacielem całej rodziny, najlepiej odnajdzie się w towarzystwie dzieci bądĹş ludzi aktywnych, skorych do zabaw. Z uwagi na jego małe gabaryty bez problemu zamieszka również w bloku.

Płeć: pies
Ur.ok.: 2015?
Wielkość: mały
Kastracja: b.d.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: