REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Szkrab, pies, 2 lata wstecz

Szkrab (ID: 1123) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:02, 07.01.2016 | Aktualizacja: 13:36, 21.03.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaSzkrab


Gatunek: pies
ID: 1123
Imię: Szkrab
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Szkrab to sympatyczny, szorstkowłosy maluch, który z początku wydaje się lekko wycofany i onieśmielony towarzystwem człowieka, jednak wystarczy trochę cierpliwości i pieszczot (które uwielbia), by nie odstępował opiekuna na krok. Gdy już obdarzy człowieka zaufaniem prosi o zabawę, głaskanie, rozdając w zamian całuski. W stosunku do innych psów jest raczej uległy i przyjacielski. Piesek jest nie przyzwyczajony do chodzenia na smyczy, gdy zaplącze się o drzewo czy krzaki, zdarza się że wpada w popłoch. Jest to jednak młody i pojętny pies, wystarczy tylko trochę pracy, by wszystkiego się nauczył. Szkrab swoich nowych opiekunów z pewnością zaleje falą miłości i wierności oraz dużą dozą zaufania.

Płeć: pies
Ur.ok.: 2014-2015
Wielkość: mały
Kastracja: b.d.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Zuza 508 904 936
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: