REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Gonzo (piesek)


Tuptuś (piesek)


Słomka (suczka)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Denis, pies, 2 lata wstecz

Denis (ID: 1111) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:23, 12.12.2015 | Aktualizacja: 20:57, 18.04.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaDenis


Gatunek: pies
ID: 1111
Imię: Denis
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
DENIS

Denis jest młodziutkim, spragnionym kontaktu z człowiekiem psem. Bardzo negatywnie wpływa na niego pobyt w schronisku - cały czas jest czujny, szczeka zza krat na inne psy wychodzące na spacer, chce za wszelką cenę uzyskać uwagę człowieka.
Przy pierwszym kontakcie ostrożny, widać, że człowieka kojarzy nie tylko z pozytywnymi bodĹşcami. Już po chwili delikatnego dotyku "otwiera się", zabiega o pieszczoty, uwielbia się bawić. Na chwilkę rozluĹşnia się, okazuje radość, jakby zapominał, gdzie jest. Relaks trwa do momentu kiedy wolontariusz wychodzi z boksu, a Denis musi tam zostać...
Denis ładnie chodzi na smyczy. Jest nieśmiały, szuka w człowieku podpory - chodzi często przy nodze, wręcz ocierając się o nią.
Nie znamy jego stosunku do innych psów ani kotów, ale będąc na spacerze nie ujada na psy widziane z pewnej odległości.
Denis szuka spokojnego domu, który da mu poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie potrzebuje stymulacji, jest bardzo inteligentnym psem, uwielbia zabawę.
Ze względu na charakter Denis nie nadaje się na psa stróżującego.

płeć: pies
ur. ok. 2013
wielkość: średni
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: