REKLAMA





Promowane ADOPCJE

Dixie (suczka)


Bajt (piesek)


Maks (piesek)


Klara (suczka)





stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Za Tęczowym Mostem (*) - Guzik, pies, 10 lat wstecz

Guzik (ID: 1091) - Za Tęczowym Mostem (*)


Data dodania ogłoszenia: 21:30, 21.11.2015 | Aktualizacja: 22:09, 02.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: daria



Guzik


Gatunek: pies
ID: 1091
Imię: Guzik
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
GUZIK to starszy pies w typie owczarka niemieckiego.
Trafił do schroniska wychudzony, z guzem sutka, powiększoną prostatą.
Z czasem okazało się, że dziadziuś ma również poważne problemy ze stawami, które najprawdopodobniej są przyczyną dolegliwości bólowych. Guziczek prowadzi więc zdecydowanie oszczędny tryb życia. Najchętniej poleguje sobie godzinami a wstawanie sprawia mu sporo trudności.
Jest bardzo spokojny, akceptuje psy i suczki.
Szuka domu, który zapewni odpowiednią opiekę dla pokornego seniora.
Obyśmy zdążyli znaleĹşć mu taki Dom!

płeć: pies
ur.: 2005???
wielkość: średnio-duży
kastracja: tak
guzek sutka został usunięty

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 501 445 885


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.



Więcej zdjęć: