REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Gonzo (piesek)


Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Keks vel Kleszcz, pies, 4 lata wstecz

Keks vel Kleszcz (ID: 1048) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:40, 06.09.2015 | Aktualizacja: 22:28, 01.07.2016
Ogłoszenie dodane przez: dariaKeks vel Kleszcz


Gatunek: pies
ID: 1048
Imię: Keks vel Kleszcz
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Keks vel Kleszcz
Jego nieoficjalne imię jest pamiątką pierwszego dnia w schronisku, kiedy z chudego, nieufnego psiaka co chwila spadały przejedzone kleszcze wielkie jak orzechy. Teraz po chudości i pajęczakach nie zostało ani śladu.
Na początku pobytu w schronisku, było tak: Kleszcz nie zadawał się się z nieznajomymi - wolał obserwować ich z bezpiecznego dachu budy. Wśród wolontariuszy miał kilku fanów, z którymi wychodził na spacery, i uczył się sympatii do ludzi od współlokatorki, która najchętniej rzucałaby się gościom w ramiona.
Teraz Kleszcz jest terapeutą dla nieufnej troszkę Soni z którą dzieli boks. Uwielbia pieszczoty, spacery na które oczekuje z utęsknieniem. Na spacerze jest psem idealnym, nie ciągnie smyczy i nie reaguje na inne zwierzęta, stosunek do Panów psów dokładnie nie sprawdzony, na spacerze ignoruje, nie zaczepia.
Łatwo go ominąć wzrokiem. Kleszcz nie jest psem rzucającym się w oczy, ale po tym jak się go pozna nie da się o nim zapomnieć. Będzie na pewno wiernym przyjacielem i kompanem, kiedy ktoś da mu szansę. Może właśnie Ty?

płeć- pies
ur. ok. 2011
wielkość - duży
kastracja - nie

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Magdalena 501504699
Wolontariuszka Małgośka 608315461


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: