REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Barry (piesek)


Słomka (suczka)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Mówka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Cykoria, suka, 12 lat wstecz

Cykoria (ID: 1009) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:47, 10.05.2015 | Aktualizacja: 22:36, 15.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaCykoria


Gatunek: pies
ID: 1009
Imię: Cykoria
Płeć: suczka
Wiek: 12 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Była niechcianym szczeniakiem.
W 2005 roku.
Wolontariusze zaczęli poznawać ją w 2010r. Mieszkała wtedy z biurze. Często zwijała się w kłębek w kąciku posłania, jakby chciała być niewidoczna. Gdy ktoś się zbliżał, czmychała między nogami ...
A wiecie, że Mika właśnie u Cykorii szukała schronienia!? Czasem wtulała się w sierść bojaĹşliwej większej suni i tak razem czujnym wzrokiem obserwowały otoczenie.
Latem 2013 Cykoria zamieszkała w boksie. I tak jest do dzisiaj, choć i boks już nie ten sam, i współlokatorzy się zmienili.
Latem 2014 r. Cykoria po raz pierwszy w życiu odwiedziła las... Tak! Tak! ten las, który od zawsze miała tuż tuż a do którego dla nieufnych psów droga jest bardzo trudna. Bywa że nie są w stanie samodzielnie pokonać tej drogi i trzeba je wynosić na rękach ;) Tak też było z Cykorią.
W lesie nasza piękna nieufna lubi posiedzieć i porozglądać się czujnie. Chłonie wtedy to wciąż nowe dla niej miejsce wszelkimi zmysłami. Wydawało się, że tak już pozostanie ale na szczęście dołączyła do niej mała Mika :) I dzisiaj to właśnie ta nieduża sunia pokonując swoje lęki prowadzi Cykorię przez las ;)
A my wciąż mamy nadzieję, że zdążymy znaleĹşć dla Cykorii jakiś spokojny ale własny kąt u boku troskliwego i wyrozumiałego Opiekuna. Najlepiej dom z ogródkiem. Koniecznie z psim towarzyszem. Bo dla Cykorii psy pewnie na zawsze pozostaną najbliższymi istotami na świecie.

płeć: suczka
ur. 2005
wielkość: duża
sterylizacja: tak

Kontakt:
wolontariuszka Daria: 602-480-703, daria_szy@tlen.pl


Inne:
Chcemy znaleĹşć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz wyrażenie zgody na wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!!!!Więcej zdjęć: