REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Rafi (piesek)


Kastor (piesek)


Clyde (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Starsze Newsy

Newsy

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

242016
czerwca
Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie

W dniu 19 czerwca odbył się Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie, podczas którego, we współpracy z producentem karmy Farmina i nowo powstałą Przychodnią Weterynaryjną na ul. Przylesie, wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos działającego przy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa, zachęcali do Rodzinnego Wolontariatu jako zdrowego sposobu na spędzanie wolnego czasu połączonego ze spacerami ze schroniskowymi czworonogami. 
Podczas wydarzenia na Skwerze Armii Krajowej oprócz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszych Wolontariuszy moĹźna było zasięgnąć darmowej porady weterynaryjnej, skorzystać z konsultacji dietetycznych, porozmawiać z zoopsychologiem, otrzymać skierowanie na darmowe chipowanie swojego pupila, dowiedzieć się jak dzięki zawieszce Per Mark łatwiej odnaleźć zagubionego zwierzaka, a takĹźe wesprzeć finansowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie i tym samym zapoznać się z jego mieszkańcami oczekującymi na adopcje. Nie zabrakło takĹźe gier i zabaw dla całych rodzin, dorosłych i dla najmłodszych uczestników Gminnego Dnia Czworonoga. Poza malowaniem buziek, rodzinnym wyścigu na trzy nogi, strzelaniem z pistoletu do tarczy, przetoczeniem się w wielkiej kuli, największym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny dla najmłodszych, którego wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Fun- Events i Studio Gif. 

Celem Gminnego Dnia Czworonoga było szeroko pojęte poszerzanie wiedzy o zwierzętach domowych kaĹźdego członka rodziny bez względu na wiek i zachęcanie do wspólnego dbania o naszych czworonoĹźnych przyjaciół, takĹźe tych które doświadczają bezdomności. 

My-wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos dziękujemy Wójtowi Gminy Jabłonna za patronat i wszystkim przybyłym zwierzolubom za uczestnictwo, wspaniały klimat, wspólną zabawę i przede wszystkim za pomoc. Do zobaczenia w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa!

Dodane przez: karolina


242016
czerwca
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z firmy SIEMENS oraz z Samorządu Studenckiego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej !

17 czerwca nasze schronisko gościło wielu gości. Tego dnia odwiedzili nas wolontariusze z Siemens oraz Samorząd Studencki Szkoły Głównej SłuĹźby PoĹźarniczej!
Wolontariusze z firmy SIEMENS w ramach projektu wolontariackiego zakupili dla naszych podopiecznych profilaktyke antykleszczową, akcesoria spacerowe (smycze, szelki, obroĹźe) oraz mnóstwo przepysznych smakołyków.

Studenci Szkoły Głównej SłuĹźby PoĹźarniczej z ogromnym zaangaĹźowaniem pomagali w pracach remontowo-gospodarczych na terenie schroniska: malowali boksy, wyrównywali teren pod trawnik w sektorze B, gdzie mieszka wielu nieufniaków marzących o odrobinie zieleni pod łapami.
PóĹşniej wszyscy raĹşno maszerowali do lasu na spacery z naszymi psiakami. To był świetny dzień! 
My i nasze psiaki ogromnie Wam dziękujemy! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać w schronisku :)


 

Dodane przez: karolina


142016
czerwca
Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

Czy macie juĹź plany na najbliĹźszy weekend?
My zapraszamy Was na Pola Mokotowskie w Warszawie na Dni Dogoterapii! Obchody dnia dogoterapii to święto przyjaźni z naszymi czworonożnymi towarzyszami w pracy i życiu. Wydarzenie powstało z chęci promowania terapii i aktywności w towarzystwie psa, ale także upowszechniania szerzej rozumianego szacunku i pozytywnego nastawienia do tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy Was 19 czerwca od godz. 11
 

szczegóły na wydarzeniu:


⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


92016
czerwca
Zapraszamy na facebook'owy bazarek wspierający naszych podopiecznych!

Serdecznie zapraszamy do licytacji fantów, z których dochód będzie przeznaczony na najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych. To juĹź kolejna - XVIII edycja bazarku! 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u

Zapraszamy na bazarek:

⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


232016
maja
Ogromna prośba

Wielka prośba do wszystkich wspierających nasze schronisko :
Trudno nam ciągle prosić o pomoc, ale schronisko w duĹźej mierze utrzymuje się z darowizn. Dlatego zawsze kiedy trudności się piętrzą zwracamy się do Was. Na koncie schroniska w PGE jest dług, a bez prądu wiadomo - sytuacja jest dramatyczna ... 
Jeśli ktoś moĹźe pomóc - darowizny - nawet najdrobniejsze prosimy wpłacać bezpośrednio na konto PGE podając numer ewidencyjny schroniska : 045816100 .
Wszystkim, którzy choćby najdrobniejszą wpłatą wspomogą nas z góry bardzo dziękujemy :)


PGE Obrót S.A.
BANK PEKAO SA 

04 1240 6960 4204 0400 0559 0024

Emotikon smile

Dodane przez: karolina


232016
maja
Widzieliście już nasz profil w aplikacji instagram? Zachęcamy do obserwowania profilu, a obserwującym bardzo dziękujemy! :)

Dodane przez: karolina


112016
maja
BIEG CHARYTATYWNY PSIATHLONCzy chcesz aby nasi mniejsi bracia, psiaki odrzuceni przez człowieka, często Ĺşle traktowani... mieli w końcu zapewnioną opiekę i warunki na jakie zasługują? W schronisku potrzeba pieniędzy na wszystko! Zastanawiasz się jak TY moĹźesz wesprzeć bezdomne zwierzęta? PrzyjdĹş i pobiegnij w imieniu tych małych, potrzebujących i kochanych czworonogów.
Bieg odbędzie się 14 maja 2016 roku w lesie bukowskim przy ulicy Zakopiańskiej w Legiowowie (Punkty geograficzne miejsca: 52.390110,20.939698) od godziny 9 do 13.
Wcześniejsze zapisy oraz wszelkie pytania dotyczące biegu proszę wysyłać na adres email: psiathlon@gmail.com .

Wpisowe wynosi :
- 30 zł od osoby dorosłej
- 20 zł od młodzieży w wieku szkolnym
- 10 zł od dziecka
Uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na : 
* karmę suchą i puszki Purina EN dla psów z wraĹźliwym przewodem pokarmowym;
* puszki bytowe (dla starszych psów, które nie radzą sobie z jedzeniem suchej karmy);
* karmę suchą light dla psów wymagających diety;
* karmę suchą bytową 
* stare garnki i metalowe miski;
* koce, kołdry 
* smycze 
* szelki

Dodane przez: karolina


262016
marca
Drodzy! Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Oraz wspaniałych, emocjonujących i długich spacerów z Waszymi czterołapnymi podopiecznymi!

Dodane przez: karolina


62016
marca
Zachęcamy do wsparcia naszych podopiecznych licytując wspaniałe fanty! :)
Trwa XVI wiosenna edycja do 13 marca!


Zapraszamy na Fb na bazarek:

⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


222016
lutego
Podziękowania

Chcemy ogromnie podziękować akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT, Ĺźe zdecydowali się w tym roku pomóc bezdomniakom ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie i Stowarzyszenia Kundellos. Dziękujemy organizatorce i koordynatorce całej akcji: Pani Krystynie Łuczak-Surówka i Pani Kamili Sitak oraz wszystkim Licytującym i Darczyńcom, którzy podarowali tyle wspaniałych i pięknych przedmiotów :)

Dodane przez: karolinaStrona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14