REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Clyde (piesek)


Rafi (piesek)


Kastor (piesek)


Alfa (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Starsze Newsy

Newsy

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

32016
września
Święto Gminy Jabłonna

Jutro, w niedzielę 4 września, w Jabłonnie Święto Gminy! A pośród wielu atrakcji takĹźe my: wolontariusze ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie oraz Kundellosa. Będzie loteria, będą przepyszne ciasteczka i mnóstwo opowieści o wolontariacie, podopiecznych schroniska i odpowiedzialnej adopcji. Odwiedzicie nas?
Szczegóły Ĺšwięto Gminy Jabłonna
Zespół Pałacowo-Parkowy w Jabłonnie, 
ul. Modlińska 105 od godziny 12. 
ZAPRASZAMY!


Dodane przez: karolina


32016
września
II Piknik Sportowy z psem na Bemowie

Zapraszamy Was na warszawskie Bemowo na Pies Na Medal II Piknik Sportowy Godzina: 10.00 Miejsce: Warszawa - Bemowo, OSiR Bemowo.
Pośród wielu atrakcji takĹźe my: wolontariusze ze Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie oraz Kundellosa
ZAPRASZAMY!
 
 

Dodane przez: karolina


242016
sierpnia
4. BIEG POZIOMKI

JuĹź 4. września zapraszamy Was do udziału w 4. Biegu Poziomki. Wpisowe, jak co roku, to 10 kg karmy, która zostanie przekazana podopiecznym Schroniska. Podczas Biegu przeprowadzona zostanie teĹź zbiórka pod hasłem "Przynieś z domu coś zbędnego - wspomoĹźesz bezdomniaka chorego" więc jeĹźeli macie w domu niepotrzebne książki, zabawki, płyty, gadĹźety dekoracyjne, biĹźuterię itp. będziecie mogli przekazać je Wolontariuszom, a cały dochód z ich sprzedaĹźy na Facebookowym Bazarku przeznaczymy na pomoc naszym podopiecznym. Zapraszamy do wspólnej pomocy i zabawy :)


Wszystkie szczegóły dostępne na wydarzeniu na Facebooku : 

 


 â–ş  Wydarzenie na Facebooku : 4. Bieg Poziomki/

Dodane przez: karolina


72016
lipca
Ruszyła XIX edycja bazarku na facebooku dla naszych podopiecznych!

Kochani, przypominamy, Ĺźe na facebooku istnieje bazarek, na którym odbywają się aukcje. Pieniądze za wylicytowane fanty przeznaczane są na najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych. W kaĹźdej edycji trafiają się niesamowite przedmioty, bądĹşcie z nami.
Serdecznie zachęcamy! Każdy może znaleźć coś dla siebie :)

Zapraszamy na bazarek:


⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


282016
czerwca
Poszukujemy pracownikĂłw!

Schronisko pilnie szuka pracownika/pracowników!

Szukamy osób lubiących kontakt z psami do pracy fizycznej (sprzątanie w boksach, podawanie jedzenia i picia, drobne prace naprawcze). Koniecznie bez powaĹźnych nałogów!

Kontakt: Dyrektor Schroniska BoĹźenna Rajczak: 694 642 098

Dodane przez: karolina


242016
czerwca
Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie

W dniu 19 czerwca odbył się Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie, podczas którego, we współpracy z producentem karmy Farmina i nowo powstałą Przychodnią Weterynaryjną na ul. Przylesie, wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos działającego przy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa, zachęcali do Rodzinnego Wolontariatu jako zdrowego sposobu na spędzanie wolnego czasu połączonego ze spacerami ze schroniskowymi czworonogami. 
Podczas wydarzenia na Skwerze Armii Krajowej oprócz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszych Wolontariuszy moĹźna było zasięgnąć darmowej porady weterynaryjnej, skorzystać z konsultacji dietetycznych, porozmawiać z zoopsychologiem, otrzymać skierowanie na darmowe chipowanie swojego pupila, dowiedzieć się jak dzięki zawieszce Per Mark łatwiej odnaleźć zagubionego zwierzaka, a takĹźe wesprzeć finansowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie i tym samym zapoznać się z jego mieszkańcami oczekującymi na adopcje. Nie zabrakło takĹźe gier i zabaw dla całych rodzin, dorosłych i dla najmłodszych uczestników Gminnego Dnia Czworonoga. Poza malowaniem buziek, rodzinnym wyścigu na trzy nogi, strzelaniem z pistoletu do tarczy, przetoczeniem się w wielkiej kuli, największym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny dla najmłodszych, którego wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Fun- Events i Studio Gif. 

Celem Gminnego Dnia Czworonoga było szeroko pojęte poszerzanie wiedzy o zwierzętach domowych kaĹźdego członka rodziny bez względu na wiek i zachęcanie do wspólnego dbania o naszych czworonoĹźnych przyjaciół, takĹźe tych które doświadczają bezdomności. 

My-wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos dziękujemy Wójtowi Gminy Jabłonna za patronat i wszystkim przybyłym zwierzolubom za uczestnictwo, wspaniały klimat, wspólną zabawę i przede wszystkim za pomoc. Do zobaczenia w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa!

Dodane przez: karolina


242016
czerwca
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z firmy SIEMENS oraz z Samorządu Studenckiego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej !

17 czerwca nasze schronisko gościło wielu gości. Tego dnia odwiedzili nas wolontariusze z Siemens oraz Samorząd Studencki Szkoły Głównej SłuĹźby PoĹźarniczej!
Wolontariusze z firmy SIEMENS w ramach projektu wolontariackiego zakupili dla naszych podopiecznych profilaktyke antykleszczową, akcesoria spacerowe (smycze, szelki, obroĹźe) oraz mnóstwo przepysznych smakołyków.

Studenci Szkoły Głównej SłuĹźby PoĹźarniczej z ogromnym zaangaĹźowaniem pomagali w pracach remontowo-gospodarczych na terenie schroniska: malowali boksy, wyrównywali teren pod trawnik w sektorze B, gdzie mieszka wielu nieufniaków marzących o odrobinie zieleni pod łapami.
PóĹşniej wszyscy raĹşno maszerowali do lasu na spacery z naszymi psiakami. To był świetny dzień! 
My i nasze psiaki ogromnie Wam dziękujemy! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać w schronisku :)


 

Dodane przez: karolina


142016
czerwca
Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

Czy macie juĹź plany na najbliĹźszy weekend?
My zapraszamy Was na Pola Mokotowskie w Warszawie na Dni Dogoterapii! Obchody dnia dogoterapii to święto przyjaźni z naszymi czworonożnymi towarzyszami w pracy i życiu. Wydarzenie powstało z chęci promowania terapii i aktywności w towarzystwie psa, ale także upowszechniania szerzej rozumianego szacunku i pozytywnego nastawienia do tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy Was 19 czerwca od godz. 11
 

szczegóły na wydarzeniu:


⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


92016
czerwca
Zapraszamy na facebook'owy bazarek wspierający naszych podopiecznych!

Serdecznie zapraszamy do licytacji fantów, z których dochód będzie przeznaczony na najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych. To juĹź kolejna - XVIII edycja bazarku! 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u

Zapraszamy na bazarek:

⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


232016
maja
Ogromna prośba

Wielka prośba do wszystkich wspierających nasze schronisko :
Trudno nam ciągle prosić o pomoc, ale schronisko w duĹźej mierze utrzymuje się z darowizn. Dlatego zawsze kiedy trudności się piętrzą zwracamy się do Was. Na koncie schroniska w PGE jest dług, a bez prądu wiadomo - sytuacja jest dramatyczna ... 
Jeśli ktoś moĹźe pomóc - darowizny - nawet najdrobniejsze prosimy wpłacać bezpośrednio na konto PGE podając numer ewidencyjny schroniska : 045816100 .
Wszystkim, którzy choćby najdrobniejszą wpłatą wspomogą nas z góry bardzo dziękujemy :)


PGE Obrót S.A.
BANK PEKAO SA 

04 1240 6960 4204 0400 0559 0024

Emotikon smile

Dodane przez: karolinaStrona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14