REKLAMA


Promowane ADOPCJE

Mówka (suczka)


Barry (piesek)


Tuptuś (piesek)


Gonzo (piesek)


Słomka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Starsze Newsy

Newsy

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

242016
sierpnia
4. BIEG POZIOMKI

Już 4. września zapraszamy Was do udziału w 4. Biegu Poziomki. Wpisowe, jak co roku, to 10 kg karmy, która zostanie przekazana podopiecznym Schroniska. Podczas Biegu przeprowadzona zostanie też zbiórka pod hasłem "Przynieś z domu coś zbędnego - wspomożesz bezdomniaka chorego" więc jeżeli macie w domu niepotrzebne książki, zabawki, płyty, gadżety dekoracyjne, biżuterię itp. będziecie mogli przekazać je Wolontariuszom, a cały dochód z ich sprzedaży na Facebookowym Bazarku przeznaczymy na pomoc naszym podopiecznym. Zapraszamy do wspólnej pomocy i zabawy :)


Wszystkie szczegóły dostępne na wydarzeniu na Facebooku : 

 


 â–ş  Wydarzenie na Facebooku : 4. Bieg Poziomki/

Dodane przez: karolina


72016
lipca
Ruszyła XIX edycja bazarku na facebooku dla naszych podopiecznych!

Kochani, przypominamy, że na facebooku istnieje bazarek, na którym odbywają się aukcje. Pieniądze za wylicytowane fanty przeznaczane są na najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych. W każdej edycji trafiają się niesamowite przedmioty, bądĹşcie z nami.
Serdecznie zachęcamy! Każdy może znaleĹşć coś dla siebie :)

Zapraszamy na bazarek:


⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


282016
czerwca
Poszukujemy pracowników!

Schronisko pilnie szuka pracownika/pracowników!

Szukamy osób lubiących kontakt z psami do pracy fizycznej (sprzątanie w boksach, podawanie jedzenia i picia, drobne prace naprawcze). Koniecznie bez poważnych nałogów!

Kontakt: Dyrektor Schroniska Bożenna Rajczak: 694 642 098

Dodane przez: karolina


242016
czerwca
Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie

W dniu 19 czerwca odbył się Gminny Dzień Czworonoga w Jabłonnie, podczas którego, we współpracy z producentem karmy Farmina i nowo powstałą Przychodnią Weterynaryjną na ul. Przylesie, wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos działającego przy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa, zachęcali do Rodzinnego Wolontariatu jako zdrowego sposobu na spędzanie wolnego czasu połączonego ze spacerami ze schroniskowymi czworonogami. 
Podczas wydarzenia na Skwerze Armii Krajowej oprócz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez naszych Wolontariuszy można było zasięgnąć darmowej porady weterynaryjnej, skorzystać z konsultacji dietetycznych, porozmawiać z zoopsychologiem, otrzymać skierowanie na darmowe chipowanie swojego pupila, dowiedzieć się jak dzięki zawieszce Per Mark łatwiej odnaleĹşć zagubionego zwierzaka, a także wesprzeć finansowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie i tym samym zapoznać się z jego mieszkańcami oczekującymi na adopcje. Nie zabrakło także gier i zabaw dla całych rodzin, dorosłych i dla najmłodszych uczestników Gminnego Dnia Czworonoga. Poza malowaniem buziek, rodzinnym wyścigu na trzy nogi, strzelaniem z pistoletu do tarczy, przetoczeniem się w wielkiej kuli, największym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny dla najmłodszych, którego wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Fun- Events i Studio Gif. 

Celem Gminnego Dnia Czworonoga było szeroko pojęte poszerzanie wiedzy o zwierzętach domowych każdego członka rodziny bez względu na wiek i zachęcanie do wspólnego dbania o naszych czworonożnych przyjaciół, także tych które doświadczają bezdomności. 

My-wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos dziękujemy Wójtowi Gminy Jabłonna za patronat i wszystkim przybyłym zwierzolubom za uczestnictwo, wspaniały klimat, wspólną zabawę i przede wszystkim za pomoc. Do zobaczenia w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie k. Legionowa!

Dodane przez: karolina


242016
czerwca
Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z firmy SIEMENS oraz z Samorządu Studenckiego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej !

17 czerwca nasze schronisko gościło wielu gości. Tego dnia odwiedzili nas wolontariusze z Siemens oraz Samorząd Studencki Szkoły Głównej Służby Pożarniczej!
Wolontariusze z firmy SIEMENS w ramach projektu wolontariackiego zakupili dla naszych podopiecznych profilaktyke antykleszczową, akcesoria spacerowe (smycze, szelki, obroże) oraz mnóstwo przepysznych smakołyków.

Studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z ogromnym zaangażowaniem pomagali w pracach remontowo-gospodarczych na terenie schroniska: malowali boksy, wyrównywali teren pod trawnik w sektorze B, gdzie mieszka wielu nieufniaków marzących o odrobinie zieleni pod łapami.
PóĹşniej wszyscy raĹşno maszerowali do lasu na spacery z naszymi psiakami. To był świetny dzień! 
My i nasze psiaki ogromnie Wam dziękujemy! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać w schronisku :)


 

Dodane przez: karolina


142016
czerwca
Ogólnopolski Dzień Dogoterapii

Czy macie już plany na najbliższy weekend?
My zapraszamy Was na Pola Mokotowskie w Warszawie na Dni Dogoterapii! Obchody dnia dogoterapii to święto przyjaĹşni z naszymi czworonożnymi towarzyszami w pracy i życiu. Wydarzenie powstało z chęci promowania terapii i aktywności w towarzystwie psa, ale także upowszechniania szerzej rozumianego szacunku i pozytywnego nastawienia do tych wyjątkowych zwierząt. Zapraszamy Was 19 czerwca od godz. 11
 

szczegóły na wydarzeniu:


⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


92016
czerwca
Zapraszamy na facebook'owy bazarek wspierający naszych podopiecznych!

Serdecznie zapraszamy do licytacji fantów, z których dochód będzie przeznaczony na najpilniejsze potrzeby naszych podopiecznych. To już kolejna - XVIII edycja bazarku! 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u

Zapraszamy na bazarek:

⇒    https://www.facebook.com/events/876312559050672/1065477396800853/

Dodane przez: karolina


232016
maja
Ogromna prośba

Wielka prośba do wszystkich wspierających nasze schronisko :
Trudno nam ciągle prosić o pomoc, ale schronisko w dużej mierze utrzymuje się z darowizn. Dlatego zawsze kiedy trudności się piętrzą zwracamy się do Was. Na koncie schroniska w PGE jest dług, a bez prądu wiadomo - sytuacja jest dramatyczna ... 
Jeśli ktoś może pomóc - darowizny - nawet najdrobniejsze prosimy wpłacać bezpośrednio na konto PGE podając numer ewidencyjny schroniska : 045816100 .
Wszystkim, którzy choćby najdrobniejszą wpłatą wspomogą nas z góry bardzo dziękujemy :)


PGE Obrót S.A.
BANK PEKAO SA 

04 1240 6960 4204 0400 0559 0024

Emotikon smile

Dodane przez: karolina


232016
maja
Widzieliście już nasz profil w aplikacji instagram? Zachęcamy do obserwowania profilu, a obserwującym bardzo dziękujemy! :)

Dodane przez: karolina


112016
maja
BIEG CHARYTATYWNY PSIATHLONCzy chcesz aby nasi mniejsi bracia, psiaki odrzuceni przez człowieka, często Ĺşle traktowani... mieli w końcu zapewnioną opiekę i warunki na jakie zasługują? W schronisku potrzeba pieniędzy na wszystko! Zastanawiasz się jak TY możesz wesprzeć bezdomne zwierzęta? PrzyjdĹş i pobiegnij w imieniu tych małych, potrzebujących i kochanych czworonogów.
Bieg odbędzie się 14 maja 2016 roku w lesie bukowskim przy ulicy Zakopiańskiej w Legiowowie (Punkty geograficzne miejsca: 52.390110,20.939698) od godziny 9 do 13.
Wcześniejsze zapisy oraz wszelkie pytania dotyczące biegu proszę wysyłać na adres email: psiathlon@gmail.com .

Wpisowe wynosi :
- 30 zł od osoby dorosłej
- 20 zł od młodzieży w wieku szkolnym
- 10 zł od dziecka
Uzbierane pieniążki zostaną przeznaczone na : 
* karmę suchą i puszki Purina EN dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym;
* puszki bytowe (dla starszych psów, które nie radzą sobie z jedzeniem suchej karmy);
* karmę suchą light dla psów wymagających diety;
* karmę suchą bytową 
* stare garnki i metalowe miski;
* koce, kołdry 
* smycze 
* szelki

Dodane przez: karolinaStrona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14