REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Rafi (piesek)


Clyde (piesek)


Alfa (suczka)


Kastor (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Starsze Newsy

Newsy

Strona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

252012
stycznia
1% pomaga zwierzętom z Józefowa
1% pomaga zwierzętom z Józefowa

Miło nam poinformować wszystkich, którym nieobojętny jest los sierot ze StruĹźańskiej 15 w Józefowie koło Legionowa, Ĺźe moĹźna przekazać 1% podatku za rok 2011 na rzecz tych kilkuset bezdomnych zwierząt dzięki porozumieniu z Fundacją Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! posiadającą status OPP.

Wystarczy wypełniając PIT wpisać w części  „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEĹťNEGO NA RZECZ OPP” -  w polu „KRS”:  0000135274 a w polu „CEL SZCZEGÓŁOWY”:  JÓZEFÓW, a wnioskowana kwota (nie większa niĹź 1% podatku naleĹźnego) przekazana zostanie na leczenie, szczepienia, karmienie psów i kotów mieszkających w  Józefowie oraz na profilaktykę bezdomności.


Bardzo dziękujęmy Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva ! za pomoc.

Dodane przez: dogLikerzy


12012
stycznia
Witamy w Nowym Roku 2012
podziękowania za rok 2011

Drodzy Nasi Przyjaciele,
składając Wam najserdeczniejsze Ĺźyczenia Spełnienia Wszystkich Planów w Nowym Roku 2012
chcemy jeszcze raz podziękować Wszystkim Naszym Dobroczyńcom, którzy pomogli nam w minionym roku.

Jeśli Kogoś pominęliśmy - bardzo przepraszamy i obiecamy poprawę w Nowym Roku nadal zapraszając do współpracy i pomocy dla naszych podopiecznych :-)
Bądźcie nadal z nami w kolejnych latach!

Dyrekcja, Pracownicy i Wolontariusze w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie.
 


Megadziękujemy! Bez Państwa nie dalibyśmy rady...

 
3 września 2011 roku światło dzienne ujrzała informacja o wszczęciu postępowania dotyczącego wykreślenia naszego józefowskiego schroniska
z rejestru. Powód większość z Państwa juĹź zna – „niestosowanie się do zakazu przyjmowania zwierząt, wydanego w lutym bieżącego roku.
Na facebooku ruszyła lawina komentarzy, haseł: wpłacone!, ciepłych słów wsparcia
i pomysłów na wyjście z sytuacji, czyli uniknięcie realnej groĹşby zamknięcia schroniska.
6 września 2011 roku facebookowe wydarzenie zgromadziło już ponad
9 tysięcy osób, a wieści o naszym schronisku wykroczyły poza portal, sięgając gazet i telewizji. â€¨

Za to, że jesteście z nami, a właściwie z naszymi czworonogami;

że podrzucacie pomysły na wyjście z sytuacji;

że wpłacacie pieniądze na remont i nadrobienie wskazanych w raporcie niedociągnięć;

że przywozicie karmę;

że adoptujecie nasze wspaniałe zwierzaki...DZIĘKUJEMY Wam stokrotnie!

 

Będziemy próbowali na tej stronie złoĹźyć podziękowania firmom, instytucjom, fundacjom, stowarzyszeniom, które pomagają nam od zawsze – zarówno tym, które wsparły nas teraz, w trudnym dla nas okresie, jak
i tym, które (mamy nadzieję) będą nas wspierać w przyszłości.


Skąd słowo „próbowali”? Niestety, zdarza się, Ĺźe nie jesteśmy w stanie  przez jakiś czas zidentyfikować Darczyńców. Aktualnie (we wrześniu 2011 roku) wynika to z dość duĹźego zainteresowania naszym schroniskiem. Bardzo przepraszamy tych, których przez nasze niedopatrzenie czy niedoinformowanie nie umieściliśmy na niniejszej liście. Jednocześnie bardzo dziękujemy Wszystkim Naszym Darczyńcom, kaĹźdemu z osobna – panu Bogdanowi, który przyniósł worek karmy; pani Alinie, która pomaga nam ogłaszać jednego z naszych podopiecznych na wszystkich portalach
i wszystkim Wam, nasi drodzy Przyjaciele! Pamiętajmy, Ĺźe robimy to dla naszych podopiecznych – psów i kotów z Józefowa.

  
 

 

 

 • NiezaleĹźnie od ogromnego wsparcia, jakie otrzymujemy teraz od ludzi dobrej woli z całej Polski i spoza jej granic, zawsze moĹźemy takĹźe liczyć ma wierność naszych małych przyjaciół i ich opiekunów! :) Wielu pamięta akcję zorganizowaną przez wspaniałych ludzi ze świetlicy szkoły im. Stanisława Dubois w Warszawie.  Newsy z ostatniej chwili mówią nam, Ĺźe i w tym roku szkolnym moĹźemy liczyć na wsparcie naszych najmłodszych przyjaciół...  

 
 

 •  W sierpniu 2011 roku otrzymaliśmy „marsjańskie dary" od Stowarzyszenia na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki nad Zwierzętami Domowymi. Oto wiadomość z dnia 18.08.2011 od Pani Teresy:
„Póki co wysłałam zlecenie na 596 kg (mieszanego jedzenia psiego i kociego).
Mam nadzieję, Ĺźe chociaĹź częściowo zapełnią się brzuszki:)"
Kłaniamy się Pani Teresie z szacunkiem! :)

 

GRUDZIEŃ 2011

 • W dniu 23 grudnia 2011 roku pani Małgorzata Lubańska przywiozła wraz z świątecznymi Ĺźyczeniami  dary zebrane w przedszkolu nr 361 w Warszawie. Bardzo serdecznie dziękujemy!

   
 • Nasi wierni niezastąpieni Przyjaciele,

             Mamy dla Was pewne wieści a jednocześnie podziękowania dla kolejnych Dobrodziei :)

             Dzięki Wszystkim, którzy pamiętają o bezdomnych zwierzętach, pomagają naszym  podopiecznym   oraz niosą w świat wołanie o pomoc dla sierot ze StruĹźańskiej, coraz częściej dociera do schroniska w Józefowie koło Legionowa wsparcie nie tylko z Warszawy ale i okolic.

            Tym razem chcemy wyrazić głęboką wdzięczność za wszelkie dary, które przyjechały do nas
 • z WYSZKOWA. A oto lista Darczyńców z tego Miasta:
   
 • - I Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Wyszkowie - Samorząd Szkolny
 • - Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa Nr 5 i Gimnazjum Nr 1 w Wyszkowie
 • - Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
 • - CKU w Wyszkowie
 • - Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik" - grupy taneczne: Teatr Tańca, Apropo i Dynamitki  oraz
   
 • Pani Jolanta Wiśniewska

         Przyjmijcie, prosimy, nasze szczere podziękowania i ukłony szacunku.

 • Witajcie kochani! Takie chwile lubimy najbardziej (zaraz po szczęśliwych adopcjach oczywiście :) ) W imieniu psiaków, szczególnie tych bardziej wymagających ze względu na stan zdrowia chcemy serdecznie podziękować firmie GO DOG i Pani Agnieszce Grabiec za ogromny dar w postaci wielkich worków wspaniałej, specjalistycznej karmy holistycznej dla psów wraĹźliwych i wiekowych :D

 

 • Nie moĹźemy takĹźe zapomnieć o PSIEJ CHACIE , która w osobie Moniki Gorbaczyńskiej zafundowała Brunowi smakowitą i elegancką wyprawkę w postaci worka specjalistycznej karmy, Ĺźeby szybko nabrał "ciałka", smakowitej puszki i wielkiej kości oraz "top - model" obroĹźy :D Dziękujemy z całego serducha równieĹź za wirtualną opiekę nad Brunem!

 

 • Równie pięknie nasze sierotki dziękują sklepowi internetowemu e-karma.pl za ciężkie worki pełne przepysznych, nie alergizujących chrupek z amerykańskiej serii Taste of the Wild!! Na pewno pomogą one nabrać sił wszystkim psiakom o wraĹźliwym układzie pokarmowym :D

LISTOPAD 2011
 

Serdecznie dziękujemy za zbiórki i dary przekazane przez najmłodszych wolontariuszy :)
Słowa podziękowania kierujemy do:

 
 • Szkoły Podstawowej nr 1 w Warszawie za odwiedziny w schronisku oraz dary dla naszych podopiecznych.

 

 • Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 im. Noblistów Polskich w Legionowie za przeprowadzoną zbiórkę.

 

 • Zespołu Szkół nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim, który od lat angaĹźuje się w zbiórkę na rzecz naszych podopiecznych. Uczniowie co roku wykazują się duĹźym zapałem i nowymi pomysłami, aby pomóc zwierzakom.
   
 • Szkoły Podstawowej nr 306 w Warszawie, Pani dyr. Agaty Krawiec oraz Katarzyny Przetacznik za zorganizowanie zbiórki karmy na rzecz schroniska w Józefowie.
   
 • Niepubliczna Szkoła im. Jana Pawła II w Jabłonnie przekazała nam dużą ilość darów: karmę, garnki, przysmaki dla psów, koce… i 585 pln na schroniskowe wydatki!  Serdecznie dziękujemy Dzieciom, Rodzicom, Nauczycielom, Dyrekcji i inicjatorowi zbiórki, Nauczycielce Przyrody – Pani Hannie Reczek za wspaniałe dary serca dla naszych podopiecznych!

 

 • Serdecznie Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom, Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Gustawa Morcinka w Warszawie za zorganizowanie zbiórki na rzecz bezdomniaków z Józefowa i podarowanie karmy naszym podopiecznym. BARDZO  DZIĘKUJEMY!! :)

 

 • Ogromnie dziękujemy pani Ani Tomerze i Salonowi Pielęgnacji pani Jolanty Miłobędzkiej-Petyniak za upięknianie: czesanie i pielęgnację naszych podopiecznych. Dzięki Wam mają większe szanse na adopcję i są jeszcze ładniejsze smiley

 

 • Serdeczne podziękowania dla Rodziców, Dzieci, Nauczycieli i Dyrekcji a przede wszystkim dla Nauczycielki Przyrody pani Hanny Reczek w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie za zebrane dary przekazane dla naszych podopiecznych oraz za 365 pln przekazane z przeznaczeniem na słomę do bud. Dziękujemy za ten wspaniały gest a przede wszystkim za jego ogromny walor edukacyjny!

 

 •  JuĹź kolejny raz, nasze Schronisko odwiedziła grupa uczniów i nauczycieli z nowodworskiego Liceum im. Wojska Polskiego. Jak to zwykle bywa, wiele się działo, wiele było do zrobienia, nie wszystko się udało zobaczyć, nie wszystkiego dowiedzieć, ale przecieĹź musimy coś sobie zostawić na kolejne spotkania. Powiemy tak: DZIĘKUJEMY. Za wszystko - za dary, za chwile czułości dla psiaków z "luzu", szcze...niaków z "Parku" i tych "zza zielonego płotka". W imieniu Drzewka, Kiełbaska, Onyxa, Saby, Flesza, Shaggy, Franka, Barona - za spacery. Gdyby nie Wy, Wasz czas, chęci i serce te psiaki nie zobaczyłyby tego dnia jesiennego lasu, a na pewno nie wszystkie. Tak jak napisano wcześniej - mogliście robić w tym czasie co innego, przyszliście do nas - i dlatego Wam z całego serca dziękujemy!

 

 • Chcielibyśmy podziękować Pani Lucynie Kryszyńskiej - Pedagogowi ze Szkoły Podstawowej nr 173, w Wesołej, która po raz kolejny zorganizowała w tejĹźe Szkole zbiórkę darów dla naszych podopiecznych. W sobotę pod nasze Schronisko podjechała kilkunastoosobowa grupa Rodziców wraz ze swoimi dziećmi, ... kaĹźdy dĹşwigał swój pakunek i tym sposobem na terenie Schroniska znalazło się 60 kilogramów karmy, 15 ciepłych koców dla psiaków oraz legowiska.
  Zdjęć niestety nie mamy, bo było już ciemno, ale za to mamy dla Was wielkie podziękowania.
  A nawet większe niż wielkie! DZIĘKUJEMY!!!!!

 

 PAĹšDZIERNIK 2011 
 

 • 26.10.2011 przyjechała do nas cieĹźarówka z niezwykle uĹźytecznymi prezentami od Piotra Krycha :-) : nowe słupki i przęsła ogrodzeniowe. Serdeczne dzięki, Piotr!

 

 • Serdeczne podziękowania dla Fundacji For Animals za dwie duĹźe klatki do izolatek zakupione dla nas z środków uzbieranych przez Fundację na Allegro !

 

 • MłodzieĹźy i Nauczyciele! Jesteście dla nas otuchą, Ĺźe przyszłe pokolenia lepiej urządzą ten świat, równieĹź psi świat. W niedzielę 9.10.2011 razem z pracownikami schroniska odebraliśmy dary ( karma, koce, kołdry i obroĹźe) dla piesków zebrane przez dzieci ze Społecznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Warszawie z klasy 1c. Dziękujemy!

 

 • Na pomoc naszym podopiecznym ruszyły równieĹź dzieciaki ze szkoły Szkoły Podstawowej nr 306. Wraz ze swoimi opiekunami zorganizowały zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt z naszego schroniska. W niedzielę dnia 10 paĹşdziernika 2011 roku wszystko dotarło do celu. A było tego naprawdę sporo! Sucha karma i puszki. Dla psów i kotów. Ciepłe koce i inne posłania. Wszystko bardzo potrzebne!
  Pięknie dziękujemy naszym Najmłodszym Przyjaciołom za pamięć i inicjatywę. Ukłony wdzięczności składamy równieĹź ich Opiekunom :)

 

 • Bardzo dziękujemy Fundacji Kot z Torunia i firmie Krakvet za pakę jedzenia dla naszych podopiecznych!

 

 • Z niezwykle cenną pomocą przyszła nam pani Jolanta Ĺťychlińska - fotograf. Dzięki Jej talentowi jesteśmy w posiadaniu wspaniałych portretów naszych podopiecznych. Będziemy z nich od dzisiaj korzystali tworząc kolejne albumy psiaków do adopcji. Niedługo sami przekonacie się, jacy z nich fotogeniczni modele :-)

 
 

 WRZESIEŃ 2011 
 

 • 8 września 2011 roku dotarła do nas wysokiej jakości sucha karma od Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Amicus. Ogromne ilości, ale wszystko zdołaliśmy zmieścić w naszym magazynie :-). Dziękujemy!

 
 

 • 9 września 2011 roku dotarło do nas 1980 kg karmy od Krakowskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami! Serdecznie Wam dziękujemy :-)

 

 • Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi firmy "ROBELIT Sp. z o.o." oraz Pani Aurelii Gidziela za udzielony upust w wysokości  12 186 pln na rulon falisty z poliestru. 

 

 • 10 września przyjechała do schroniska młodzieĹź z Zambrowa wioząc ze sobą dary dla naszych podopiecznych: karmę i koce.  Bardzo, bardzo dziękujemy za czyste miski dla naszych piesków, które umyliście i za spacery!

 

 
 • Trzecia edycja kampanii i konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie miała swój finał 10 września br. Wbrew pozorom nie piszemy o tym w oderwaniu od naszych problemów.
  Było nam bowiem niezmiernie miło, kiedy dowiedzieliśmy się, że podczas gali Ewa
  Gawryluk
  rozpoczęła spontaniczną zbiórkę pieniędzy na rzecz józefowskiego schroniska.
  Dobre dusze przekazały na nasze sieroty aĹź 1250 zł. WraĹźliwość ludzi sceny, którzy
  porywają do działania nas wszystkich, nigdy nie przestanie nam imponować...
  Serdecznie dziękujemy

 

 • Nie wierzymy w Ĺźadne przesądy. 13 września pani Erika Oley poinformowała nas o przelewie w wysokości 5 tysięcy złotych, który ruszył w stronę naszego schroniska od firmy Concept Publishing.
  Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy w imieniu wszystkich czarnych kotów z Józefowa:)

 

 • Połączone wysiłki naszych Dobroczyńców:  Wydawnictwa AMCONEX Sp. z o.o. i firmy Concept Publishing spowodują Ĺźe w 11 numerze miesięcznika „21.Wiek” ukazującym się 08.10.2011 zostaną zamieszczone ogłoszenia o zbiórce na potrzeby naszego schroniska. Firma Concept Publishing zrobiła dla nas ogłoszenie a  Wydawnictwo AMCONEX zechciało nam pomóc drukując  je w swoim piśmie. Bardzo, bardzo dziękujemy!

 

 • Wspaniałe prezenty dla naszych podopiecznych zebrała pani Katarzyna Wichowska na swoim ślubie: m.in. ponad 300 kg karmy.  Serdecznie dziękujemy i Ĺźyczymy zawsze Pogodnych Dni Młodej Parze!

 

 • Zanim Agata i Kamil stanęli przed ołtarzem w zeszłą sobotę, poprosili gości o datki na rzecz Józefowa zamiast kwiatów. Do puszki trafiło w ten sposób w ciągu 15 minut 2 000 zł. Dziś państwo młodzi opłacili zadłuĹźenie schroniska w hurtowni weterynaryjnej, zostawiając jeszcze nadpłatę. Wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze Ĺźycia dla ludzi, którzy chcą dać nową jakość Ĺźycia naszym podopiecznym!

 • Dziś, 25 września dostaliśmy wyjątkowe prezenty, których nasi podopieczni ani nie założą, ani nie zjedzą;). Pani Alina Zielke przekazała nam bowiem kilka świecidełek: naszyjnik "C.Chanel", naszyjnik "Giulietta" Swarovski, bransoletkę "Ashley" opalową, kolczyki Swarovski disco oraz złoty krzyĹźyk (zawieszkę).
  Wszystko to będzie zlicytowane na rzecz naszych podopiecznych 2 paĹşdziernika 2011 r. podczas Dnia Szarlotki, na który juĹź dziś zapraszamy wszystkich do Domu Kultury w Ĺťabiej Woli.
  Pięknie dziękujemy

 

 • Dnia 25 września odwiedzlili nas nasi nowi Przyjaciele z portalu Nasza Psina. Nie przyszli do naszych podopiecznych z pustymi rękami: przynieśli im 100 kg karmy i liczne "psie" prezenty. Bardzo, bardzo dziękujemy. Dziękujemy teĹź za spacerki z psami :-)

 

 • W piękny słoneczny dzień 31 września odwiedziły nas dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Nieporęcie przynosząc przesympatyczne dary: smakołyki, koce, karmę. Zachwyciła nas m.in. ogromna kość z wołowej skóry. Damy ją największemu z naszych podopiecznych ;-). Bardzo Wam dziękujemy, Kochane Dzieci i kłaniamy się Nauczycielom i Dyrekcji Szkoły za dbałość o to, Ĺźeby najmłodsze pokolenia pamiętały o najbardziej potrzebujących zwierzakach.

Dodane przez: dogLikerzy


92011
grudnia
Ĺťyczenia
życzenia świąteczne

Nasi Przyjaciele, Dobroczyńcy i Wszyscy Zwierzolubni :-)

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,

Pragniemy złoĹźyć Wam jak najserdeczniejsze Ĺźyczenia.

Niech nadchodzące Święta obfitują w wyjątkowe i magiczne chwile przy rodzinnym stole.
Niech ten szczególny czas obdarzy Was miłością, radością i spokojem.

Niech nadchodzący Nowy Rok 2012 będzie dla Was piękny i wyjątkowy pod każdym względem. Przede wszystkim dużo zdrowia dla Was i Najbliższych, wszelkiej pomyślności i szczęścia.

Dyrekcja, Pracownicy i Wolontariusze Schroniska w Józefowie koło Legionowa

Dodane przez: dogLikerzy


242011
października
Remont schroniska - fotorelacja
Co udało się zrobić dzięki Waszej pomocy

Przyjaciele,
Dzięki Waszej hojności i wszelkiej pomocy na przestrzeni września oraz paĹşdziernika 2011 roku w Józefowie wiele się zmieniło.
Pomogło nam ogromnie Wasze wsparcie finansowe, a dzięki panu Maciejowi Zaworowskiemu, Mai Zaworowskiej i firmie Mercury dokonany został 1. etap remontu.
Ekipa remontowa okazała się bardzo sprawna, niezawodna i szybka.
Dziękujemy w imieniu pani dyrektor, wolontariuszy i wszystkich osób zaangaĹźowanych w pomoc !

Co udało się zrobić? Przede wszystkim wyremontowaliśmy boksy w sektorze D, boksy w pobliĹźu wejścia oraz dawniejsze „za zielonym płotkiem”. Zadaszone zostały boksy w pobliĹźu „stodoły” (nadal są w trakcie remontu). Wielu naszych podopiecznych otrzymało nowe budy, wykonano teĹź zadaszenia poszczególnych boksów w obrębie innych sektorów.

Zamiast rozpisywać się dalej, zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć pokazujących nowe zmiany w schronisku. PoniewaĹź fundusze mamy juĹź na wyczerpaniu, a zostało jeszcze tak wiele boksów do wyremontowania,  ośmielamy się prosić o dalsze wsparcie, by schronisko mogło wyjść na ostatnią prostą po mnóstwie zakrętów.

Raport finansowy z paĹşdziernika przedstawimy tak szybko, jak to będzie moĹźliwe. Niedługo umieścimy równieĹź kolejne zdjęcia.
Dziękujemyx100!
świeżutkie boksy z prawej strony sektora D 
czy ktoś jeszcze pamięta jak wyglądał boks "za zielonym płotkiem" przed remontem?w takich budach łatwiej będzie przetrwać zimęnadal sektor D - tu kiedyś był malutki boksik z malutkim Reksiem, teraz to jest salon a Reksio... w Domu Tymczasowym :-)
 

Dodane przez: olga


212011
października
Garaşówka na Pradze
Zbieramy ubrania zimowe dla pracownikĂłw schroniska

Drodzy Przyjaciele,
Organizatorzy GaraĹźówki postanowili pomóc przetrwać zimę pracownikom naszego schroniska. Bardzo dziękujemy Hydrozagadce i GaraĹźówce za pomysł i zapraszamy!
23 paĹşdziernika w godzinach 12:00 do 19:00 w Hydrozagadce na ulicy 11 Listopada 22, na Pradze pośród wielu innych atrakcji znajdzie się równieĹź miejsce dla nas. Zbierane bedą ubrania zimowe dla pracowników naszego schroniska. Jeśli macie ciepłe bluzy, swetry, kurtki męskie oraz obuwie męskie w rozmiarze 42-45 przynieście na GaraĹźówkę.
Tu znajdziecie więcej informacji:
http://www.facebook.com/event.php?eid=186329541441452
Dziękujemy!

Dodane przez: olga


52011
października
Kupujemy magazyn "21.Wiek" :-)

21.Wiek

Połączone wysiłki naszych Dobroczyńców: Wydawnictwa AMCONEX Sp. z o.o. i firmy Concept Publishing spowodują Ĺźe w 11 numerze miesięcznika „21. Wiek” ukazującym się 06.10.2011 zostaną zamieszczone ogłoszenia o zbiórce na potrzeby naszego schroniska. Firma Concept Publishing zrobiła dla nas ogłoszenie, a Wydawnictwo AMCONEX zechciało nam pomóc, drukując  je w swoim piśmie.

Od 6 paĹşdziernika 2011 w sklepach, kioskach, salonikach prasowych i Empikach moĹźna zakupić magazyn „21. Wiek" z ogłoszeniem o naszym schronisku!

Dodane przez: olga


32011
października
Promocja bezdomniakĂłw

Oto plakat promujący adopcje sierot z naszego schroniska. JeĹźeli tylko moĹźecie, udostępniajcie go na swoich profilach z linkiem do albumów naszych podopiecznych (http://www.facebook.com/media/albums/?id=113956451992705).
KaĹźda dodatkowa para oczu to dodatkowa szansa adopcyjna.
 
dziękujemy!
 
plakat moĹźna pobrać kilkając na miniaturę

Dodane przez: Jacek


22011
października
Rejestracja OPP w KRS

W dniu 30 września br. Fundacja "Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józfowie" złoĹźyła do Krajowego Rejestru Sądowego wniosek o zmianę statusu na Ogranizację PoĹźytku Publicznego. Wraz z wnioskiem złoĹźyliśmy nowy statut.

Dodane przez: Jacek


282011
września
Prosto z Polski

              Skrót do video

Video

TVN24 28.09| Jaki los czeka 600 psów i kotów ze schroniska dla zwierząt w Józefowie pod Warszawą, które decyzją powiatowego lekarza weterynarii powinno zostać zamknięte. Sprawa budzi duĹźe emocje, bo schronisku moĹźna wiele zarzucić, ale na pewno nie to, Ĺźe jej pracownicy Ĺşle opiekują się zwierzętami. Wręcz przeciwnie. Problem tylko w tym, Ĺźe psów jest za duĹźo - a właśnie przepełnienie, to jeden z powodów decyzji o likwidacji schroniska. Zdesperowani wolontariusze i obrońcy praw zwierząt, nie zamierzają jednak składać broni.

Dodane przez: Jacek


192011
września
DECYZJA O ZAMKNIĘCIU SCHRONISKA

Jak powszechnie wiadomo, w dniu 16 września br. otrzymaliśmy decyzję Powiatowego Lekarza Weterynarii w Nowym Dworze Mazowieckim, datowaną na 02.09.2011 r., która zakazuje Fundacji „Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie” prowadzenia schroniska. W uzasadnieniu wymieniono 15 uchybień, z czego 3 nie udało się wykonać do dnia dzisiejszego z powodu braku wystarczających środków, ale wierzymy, Ĺźe dzięki Waszemu wsparciu wszystkie są „do naprawienia”.
Sam koniec dokumentu (pouczenie) wskazuje na moĹźliwość odwołania od tej decyzji. Oczywiście taki dokument juĹź przygotowaliśmy i w najbliĹźszych dniach złoĹźymy go na ręce Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii. JeĹźeli równieĹź uwaĹźacie, Ĺźe nasze schronisko powinno istnieć, Ĺźe jest szansa, pomóĹźcie nam – nie tylko finansowo, ale teĹź słownie, dając wyraz poparcia dla nas w odpowiedni Waszym zdaniem sposób. KaĹźdy rozgłos sprawy, kaĹźde poparcie ma dla nas ogromne znaczenie.
Dziękujemy, że jesteście z nami...

Dodane przez: JacekStrona 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14