REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Kubuś (piesek)


Zara (suczka)


Pusia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Alex, pies, 10 miesięcy wstecz

Alex (ID: 985) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 15:15, 26.02.2015 | Aktualizacja: 21:36, 11.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: agaAlex


Gatunek: pies
ID: 985
Imię: Alex
Płeć: piesek
Wiek: 10 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Alex przyjechał do nas z mazurskiej wsi wraz z trojgiem braci. Początki nie były łatwe, psiaki były nieufne, miały braki socjalizacyjne. Do opiekunów przekonały się dopiero po kilku dniach. W DT na warszawskim Gocławku psiaki czekają na nowe domy i powoli uczą się zasad panujących w domu.

Alex ma największe braki socjalizacyjne z całej czwórki. Gdy był szczeniakiem został potrącony przez samochód, przez długi czas kulał i miał problemy z chodzeniem. Jest nieco wycofany i nieufny, choć jednocześnie widać że jest ciekawski i tak naprawdę chciałby podejść do człowieka ale się boi.
Jest bardzo wrażliwy i delikatny, nie lubi gwałtownych ruchów i gestów. Na pewno potrzebuje spokojnych, cierpliwych opiekunów.
Gdy już zaufa- podchodzi, podoba mu się głaskanie ale nie daje się jeszcze przytulać.


Inne:
Alex jest psiakiem średniej wielkości - sięga do okolic kolan i waży ok. 17 kg. Już nie urośnie. Został odrobaczony, zabezpieczony na kleszcze, zachipowany oraz raz zaszczepiony na choroby zakaźne. Przed nim kolejne odrobaczanie, II szczepienie na zakaźne oraz wściekliznę.

Chcemy znaleźć dla Alexa dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wiekuWięcej zdjęć: