REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Greta (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Zara (suczka)


Kubuś (piesek)


Pusia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Mohito, pies, 10 miesięcy wstecz

Mohito (ID: 984) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 12:20, 26.02.2015 | Aktualizacja: 21:49, 11.01.2016
Ogłoszenie dodane przez: agaMohito


Gatunek: pies
ID: 984
Imię: Mohito
Płeć: piesek
Wiek: 10 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mohito to uroczy 10 mies. psiak. Jak na psiaka z brakami socjalizacyjnymi jest dość zrównoważony, spokojny i łagodny. W stosunku do obcych w pierwszym kontakcie jest nieufny, potrzebuje chwili żeby zapoznać się z obcym, po czym podchodzi i domaga się uwagi. Bardzo lubi pieszczoty.
W DT mieszka z psami i kotami, z większością dogaduje się bez problemów.Inne:
Mohito rodził się na mazurskiej wsi pod koniec kwietnia. Niestety ze względu na okoliczności on i jego rodzeństwo (w sumie 9 psów) musieli zniknąć z tego miejsca; groziło im w najlepszym wypadku schronisko. Troje rodzeństwa i ich starsza siostra znalazły już nowe domy. Jeden psiak niestety zniknął, nie wiadomo czy ktoś zrobił mu krzywdę, nie udało się go odnaleźć :( Pozostała czwórka przyjechała do Warszawy, w DT na warszawskim Gocławku psiaki czekają na nowe domy i powoli uczą się zasad panujących w domu.

Chcemy znaleźć dla Mohito dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.Więcej zdjęć: