REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Mika (suczka)


Czarka (suczka)


Lusia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - KODI, pies, 3 lata wstecz

KODI (ID: 920) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 15:50, 30.10.2014 | Aktualizacja: 11:43, 11.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaKODI


Gatunek: pies
ID: 920
Imię: KODI
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kodi to piękny, ogromny (waży 45 kg) pies w typie malamuta. Ma około 3 lat. Obecnie przebywa w domu tymczasowym gdzie mieszka z dwiema suczkami. Na początku chwalił się im swoim pięknym uzębieniem, ale teraz bardzo się z nimi zaprzyjaźnił. Poprawne relacje utrzymuje też z kotem rezydentem. Niestety wiemy już na pewno, że nie akceptuje samców. Poza tym Kodi zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy (jednak ze względu na jego siłę trzeba popracować z nim nad ciagnięciem), sygnalizuje swoje potrzeby. W domu zachowuje sie bardzo spokojnie, kładzie się w jednym miejscu i śpi. Kodi był już kilka razy adoptowany i wiemy, że mimo swej postury to bardzo łagodny i uległy pies i nie nadaje sie do mieszkania na podwórku jako pies stróżujący czy obronny. Poza tym baaaardzo boi sie huku, wystrzałów i pewnie burzy również. Jest bardzo towarzyski i proczłowieczy, musi mieć stały kontakt z czlowiekiem, uwielbia głaskanie i mizianie, akceptuje dzieci, ale trzeba pamiętać, że w kontakcie z malutkim dzieckiem nawet niechcący może zrobić krzywdę. Szukamy dla Kodiego ludzi aktywnych, którzy zapewnią mu dużą dawkę ruchu każdego dnia. Długie spacery, bieganie i zabawy umysłowe muszą być wpisane w jego codzienny rytm inaczej z nudów może się frustrować, wyć lub niszczyć.

płeć: pies
ur. ok. 2011
wielkość: duży
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Iza 508 373 398

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów kastracji oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.
Więcej zdjęć: