REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - CZEKOLADKA, suka, 5 lat wstecz

CZEKOLADKA (ID: 902) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 14:38, 04.09.2014 | Aktualizacja: 14:50, 30.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaCZEKOLADKA


Gatunek: pies
ID: 902
Imię: CZEKOLADKA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Czekoladka została znaleziona w lesie wraz ze swoimi nowo narodzonymi szczeniakami. To był grudzień 2013 r. Szczeniaki dawno znalazły już dom, a Czekoladka nadal mieszka w schronisku. To maleńka (waży ok. 6-8 kg) sunia o przepięknym umaszczeniu.... Jest jedno ale...Czekoladka boi się ludzi :( Nie da się przytulić, założyć sobie szelek, nie wychodzi na spacery. Obecnie jest w trakcie socjalizacji, ale troszkę czasu musi jednak minąć zanim znów zaufa człowiekowi. Mamy jednak nadzieję, że znajdzie się ktoś kto ją pokocha i da szansę na prawdziwy dom. Ktoś cierpliwy i spokojny kto da jej tyle czasu ile będzie potrzebowała, żeby stała się wesołym i radosnym psem. Czekoladka super dogaduje się z innymi psami i suczkami, jednka zaczepiona przez innego psa potrafi sie odgryźć.

płeć: sunia
ur. ok. 2009 r.
wielkość: mała
sterylizacja: tak

Kontakt:
wolontariuszka Iza 508-373-398.
wolontariuszka Małgośka 608-315-461.
wolontariuszka Samanta: 501-784-713

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.
Więcej zdjęć: