REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Czarka (suczka)


Neo (piesek)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - SPLINTER, pies, 3 lata wstecz

SPLINTER (ID: 900) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 15:31, 02.09.2014 | Aktualizacja: 21:04, 09.08.2015
Ogłoszenie dodane przez: izaSPLINTER


Gatunek: pies
ID: 900
Imię: SPLINTER
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Splinter vel Zadziorek został sam, bo zmarł jego jedyny opiekun. Nie ma rodziny, nie ma znajomych, którzy mogliby zaoferować kawałek podłogi i miskę, powiedzieć dobre słowo, pogłaskać. Splinter nie wie, czemu siedzi w kojcu w obcym miejscu, wokół którego kręcą się nieznani ludzie. Nie rozumie, dlaczego nie przychodzi jego pan. Siedzi i tęskni, choć to piesek któremu werwy mu nie brakuje. Chętnie chodzi na spacery, ale nie ciągnie na smyczy, idzie przy nodze. Dzielnie pilnuje swojego boksu, szczekając. Z pewnością płynie w jego żyłach krew terrierowatych, ma bowiem zapędy myśliwego oraz szorstkawą sierść. A może to terrier niemiecki? Przy człowieku jest grzeczny, łasi się i dzielnie znosi wszelkie ludzkie oznaki czułości. Dobrze byłoby gdyby piesek jak najszybciej znalazł swój nowy dom. Pobyt w schronisku nie jest dla niego korzystny, ponieważ pies ten potrzebuje stałego kontaktu z bliskim mu człowiekiem. Przeszkadza mu ponadto zbyt duży hałas, czasami harmider panujący w schronisku. Polecamy psiaka fanom terierów lub „szorściaków” ;)

płeć: pies
ur. ok. 2011
wielkość: średni (waga ok 15-20 kg)
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 602 480 703
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: